Helmy na motorku LS2 - Pevné dvojky, které chytnou za hlavu!

Španělské krásky, které jsou známé svoji vysokou kvalitu, originálním a především nápaditým designem vás okouzlí hned na první pohled. Moto helmy LS2, jsou vynikajícím společníkem jak pro začínajícího motorkáře, kdy investice do helmy se pohybuje v nižších částkách a člověk ještě pořádně neví, co se mu bude líbit a co mu hlavně bude perfektně sedět, tak i pro pokročilé night ridery, kteří už přesně ví, co jim na palici sedí a do čeho chtějí investovat.

A proč si vybrat zrovna LS2 helmy jako svého parťáka na cesty? Jsou přece lehké, aerodynamicky tvarované, z pevných materiálů jako sklolaminát či karbon, perfektně sednou, mají antibakteriální interiér a skvěle vyřešené odvětrávání. Nabídka těchto moto přileb je velmi pestrá a svoji barvu, design i velikost si mezi LS2kami najde opravdu každý!

LS2 přilby na motorku mají stejné rozdělení jako všechny přilby. Takže - otevřené přilby, vyklápěčky, integrální přilby se sluneční clonou, nebo bez sluneční clony. Pro jakou se rozhodnout, to už je zcela čistě na vás a hlavně na tom, na čem jezdíte. Jedno je však jisté, motorka, čtyřkolka či skútr - LS2 vás nezklame ani v jednom. Výběr je široký a cena skvělá. Jakže se to říká? Za málo pěnez hodně muziky? 

Pokud jezdíte na motorce, tak integrálky jsou tou správnou volbou. Integrální přilby vás kryjou z každé strany, sice už není vidět jak vám to pod nimi sluší, ale ten pocit z bezpečné helmy je k nezaplacení. LS2 přilby vás, stejně jako nás, zaujmou tím, že jsou lehké. Většinou se jejich váha pohybuje kolem 1300 g (-+50). To je fajn, že? Skořepina je aerodynamicky tvarovaná, díky tomu nevzniká v helmě hluk, který je nepříjemný společníkem každého motorkáře. Skořepiny jsou vyrobeny buď z pevného sklilaminátu nebo z karbonu. Takže maximální bezpečnost a komfort! Integrálky od LS2 jsou díky tomu připraveny na pořádnou projížďku. 

Karbonová moto helma LS2 VECTOR SOLID

Na pořádnou jízdu s LS2 přilbami se můžou těšit i majitelé čtyřkolek i crossek. Vysouvací clona, pevná a odolná skořepina s lehkou hmotností - i to najdete mezi LS2 přilbami na čtyřkolku.

Přilba na čtyřkolku LS2

A jestli patříte k těm, kteří si rádi pokecají během jízdy, třeba o tom jak zrovna vybrali zatáčku kolínkem, nebo jak je krásné počasí, tak se vám budou líbit LS2 helmy s přípravou pro bluetooth. Nám se třeba zamlouvá LS2 Metro Rapid, která vypadá jako naštvaný sršňák a navíc je to výklopná helma, takže si jí jedním tahem otevřete a můžete se pěkně provětrat, dát si kafíčko, a tak - vždyť to znáte.

Najdete u nás i klasické otevřené helmy, které se skvěle hodí na skútr nebo moped. Prostě a jednoduše si ji nasadíte na hlavu, zaklopíte plexi a můžete vyrazit. Výhodou těchto přileb je, že mají větší plexi sklo než ostatní otevřené helmy a díky tomu vás víc chrání před větrem a těmi malými potvorami, co nám lítají do pusy. Takže při výběru těchto helem, s obědem už nepočítejte. 

 Líbil se Vám článek? Sdílejte, lajkujte nebo nám napište Váš názor.

 

133683.jpg

Prodejna v Nové Pace má v sobotu 1.7.2017 ZAVŘENO

Důvodem je konání závodů MISTROVSTVÍ EVROPY V AUTOKROSU ve Štikovksé rokli.

Děkujeme za pochopení!

Váš tým K2 moto

servi k2 moto.jpg

Servis v Nové Pace má v sobotu 20.5.2017 ZAVŘENO

Důvodem je konání závodů 300 zatáček Gustava Havla v Hořicích. Prodejna zůstává otevřená a rádi Vás tam uvidíme. 

A pokud se pojedete podívat na závody, můžete vidět i náš tým K2moto! Koukněte se na starší video ze závodů jak jim to jelo.

ZAKONČENÍ SEZONY S K2 moto a rádiem BEAT!

Po úspěšné jarní akci, kdy jsme na naší prodejně Yamaha K2 moto v Nové Pace společně odstartovali letošní sezonu, jsme konečně stanovili termín i letošní závěrečné akce.