Dne 3.8.2017

Oficiální prohlášení společnosti K2 moto k ukončení spolupráce s Indi racing týmem

 

Vážení zákazníci, obchodní partneři, příznivci motosportu,

ve skupině firem K2 Group jsme, nejprve pod hlavičkou Motopointu a poslední sezónu pod patronací K2 moto, podporovali závodní tým Indi racing team více, než 8 let. Byla to krásná léta plná nadšení, úspěchů, adrenalinu, zkušeností, ale také nákladů, které již nechceme naplno nést. Vždy nás vedla vášeň pro motocyklový sport spíše než ekonomické kalkulace. S koncem loňské sezóny jsme si však uvědomili, že držení závodního týmů je příliš nerentabilní.

Dohodli jsme se proto, že letošní sezónu jsme ochotni pokračovat ve spolupráci za podmínky, že přímé finanční náklady ponese třetí strana. K2 moto pak ponese náklady spojené se samotnými motorkami, náhradními díly, servisem atd. Irský partner, který tento závazek přislíbil, však od dohody ustoupil a byť se K2 moto i členové závodního týmu snažili co nejdéle fungovat alespoň v nouzovém režimu, situace se již stala neúnosnou. Rozhodli jsme se proto naše dlouholeté partnerství ke dni 30.6. ukončit.

Všem členům závodního týmu i dalším zúčastněným v průběhu let patří za vše, co dokázali velký dík. My, v K2 moto se nyní obracíme k novým výzvám.

Obě strany se dohodly, že celou situaci nebudou dále jakkoli komentovat.

 

Za K2 moto,

Jiří Kosina, jednatel a spolumajitel.

Helmy na motorku LS2 - Pevné dvojky, které chytnou za hlavu!

Španělské krásky, které jsou známé svoji vysokou kvalitu, originálním a především nápaditým designem vás okouzlí hned na první pohled. Moto helmy LS2, jsou vynikajícím společníkem jak pro začínajícího motorkáře, kdy investice do helmy se pohybuje v nižších částkách a člověk ještě pořádně neví, co se mu bude líbit a co mu hlavně bude perfektně sedět, tak i pro pokročilé night ridery, kteří už přesně ví, co jim na palici sedí a do čeho chtějí investovat.

A proč si vybrat zrovna LS2 helmy jako svého parťáka na cesty? Jsou přece lehké, aerodynamicky tvarované, z pevných materiálů jako sklolaminát či karbon, perfektně sednou, mají antibakteriální interiér a skvěle vyřešené odvětrávání. Nabídka těchto moto přileb je velmi pestrá a svoji barvu, design i velikost si mezi LS2kami najde opravdu každý!

LS2 přilby na motorku mají stejné rozdělení jako všechny přilby. Takže - otevřené přilby, vyklápěčky, integrální přilby se sluneční clonou, nebo bez sluneční clony. Pro jakou se rozhodnout, to už je zcela čistě na vás a hlavně na tom, na čem jezdíte. Jedno je však jisté, motorka, čtyřkolka či skútr - LS2 vás nezklame ani v jednom. Výběr je široký a cena skvělá. Jakže se to říká? Za málo pěnez hodně muziky? 

Pokud jezdíte na motorce, tak integrálky jsou tou správnou volbou. Integrální přilby vás kryjou z každé strany, sice už není vidět jak vám to pod nimi sluší, ale ten pocit z bezpečné helmy je k nezaplacení. LS2 přilby vás, stejně jako nás, zaujmou tím, že jsou lehké. Většinou se jejich váha pohybuje kolem 1300 g (-+50). To je fajn, že? Skořepina je aerodynamicky tvarovaná, díky tomu nevzniká v helmě hluk, který je nepříjemný společníkem každého motorkáře. Skořepiny jsou vyrobeny buď z pevného sklilaminátu nebo z karbonu. Takže maximální bezpečnost a komfort! Integrálky od LS2 jsou díky tomu připraveny na pořádnou projížďku. 

Karbonová moto helma LS2 VECTOR SOLID

Na pořádnou jízdu s LS2 přilbami se můžou těšit i majitelé čtyřkolek i crossek. Vysouvací clona, pevná a odolná skořepina s lehkou hmotností - i to najdete mezi LS2 přilbami na čtyřkolku.

Přilba na čtyřkolku LS2

A jestli patříte k těm, kteří si rádi pokecají během jízdy, třeba o tom jak zrovna vybrali zatáčku kolínkem, nebo jak je krásné počasí, tak se vám budou líbit LS2 helmy s přípravou pro bluetooth. Nám se třeba zamlouvá LS2 Metro Rapid, která vypadá jako naštvaný sršňák a navíc je to výklopná helma, takže si jí jedním tahem otevřete a můžete se pěkně provětrat, dát si kafíčko, a tak - vždyť to znáte.

Najdete u nás i klasické otevřené helmy, které se skvěle hodí na skútr nebo moped. Prostě a jednoduše si ji nasadíte na hlavu, zaklopíte plexi a můžete vyrazit. Výhodou těchto přileb je, že mají větší plexi sklo než ostatní otevřené helmy a díky tomu vás víc chrání před větrem a těmi malými potvorami, co nám lítají do pusy. Takže při výběru těchto helem, s obědem už nepočítejte. 

 Líbil se Vám článek? Sdílejte, lajkujte nebo nám napište Váš názor.

 

133683.jpg

Prodejna v Nové Pace má v sobotu 1.7.2017 ZAVŘENO

Důvodem je konání závodů MISTROVSTVÍ EVROPY V AUTOKROSU ve Štikovksé rokli.

Děkujeme za pochopení!

Váš tým K2 moto

servi k2 moto.jpg

Servis v Nové Pace má v sobotu 20.5.2017 ZAVŘENO

Důvodem je konání závodů 300 zatáček Gustava Havla v Hořicích. Prodejna zůstává otevřená a rádi Vás tam uvidíme. 

A pokud se pojedete podívat na závody, můžete vidět i náš tým K2moto! Koukněte se na starší video ze závodů jak jim to jelo.

ZAKONČENÍ SEZONY S K2 moto a rádiem BEAT!

Po úspěšné jarní akci, kdy jsme na naší prodejně Yamaha K2 moto v Nové Pace společně odstartovali letošní sezonu, jsme konečně stanovili termín i letošní závěrečné akce.