Způsoby dopravy

Doprava ZDARMA od 2000,- Kč

U každé objednávky nad 2000,- KČ můžete využít dopravu zdarma na všechny způsoby doručení. Poštovné se vám nebude automaticky účtovat při dosažení částky. Požadovaný limit splníte nákupem jednoho produktu nebo jejich kombinací. Doprava zdarma platí pouze po ČR a nevztahuje se na dobírku (49,- Kč).

Doprava zdarma se nevztahuje na dopravu motocyklů a skútrů. Tu lze zajistit dle individuální domluvy s prodejci.

 

Doprava na Slovensko

Zboží zasíláme také na Slovensko.  V takovém případě účtujeme dopravu 249,- Kč (cca 10 EUR). Lze platit online kartou, nebo bankovním převodem.

Chcete si zboží vyzvednout u nás na jedné z našich prodejen nebo ho chcete zaslat až přímo k vám? Vyberte si jednu z možností dopravy, která vám vyhovuje nejlépe. 

 

DPD kurýr

Kurýrní služba DPD vám zásilku doručí do 24 hodin od expedice kdekoliv po ČR. Informace o termínu doručení vám bude zaslána e-mailem a pomocí SMS. V případě, že vás kurýr nezastihne doma, je možné se s ním domluvit na jiném termínu doručení. V ceně máte až 3 doručení.

Po obdržení čísla zásilky jí můžete sledovat na adrese: https://www.dpd.com/cz_osobnibalicek#!tracking

Nezastihl vás kurýr nebo potřebujete pouze upravit termín doručení? Využijte službu pro změnu termínu či adresy zde.

Poštovné: 99,- Kč vč. DPH

 

DPD Pickup Point

Objednané zboží si lze nechat zaslat na jednu ze 200 poboček po celé ČR. Sami si tak můžete určit kdy a kde si zásilku vyzvednete. O tom, že je zásilka připravena k osobnímu odběru budete informováni formou SMS zprávy a emailem. Zpravidla doručení trvá 2-3 pracovní dny. Na vyzvednutí zásilky máte 7 dní, poté se zásilka vrátí zpět k nám.

V případě, že zboží uhradíte předem, bude potřeba předložit doklad totožnosti. V případě úhrady na dobírku, vám zásilka bude vydána až po uhrazení celkové částky zásilky.

Poštovné: 79,- Kč vč. DPH

 

Česká pošta - Balík do ruky

Česká pošta vám doručí balík na jakoukoliv adresu v ČR. O termínu doručení vás bude Česká pošta informovat pomocí sms a emailu.

Zásilku můžete sledovat po zadání čísla zásilky na adrese https://www.postaonline.cz/trackandtrace

V případě, že budete chtít změnit doručovací adresu, je možné to provést po obdržení elektronického avíza na váš email, nebo telefon. Po zadání čísla zásilky a ověření údajů, si můžete adresu změnit na adrese zde https://www.postaonline.cz/zmenadorucenionline/zdoUvodniStranka.action

Poštovné: 129,- Kč vč. DPH

 

Česká pošta - Balík na poštu

Zásilku si můžete vyzvednout na jakékoliv pobočce České pošty. O termínu doručení vás bude Česká pošta informovat pomocí sms a emailu.

Zásilku můžete sledovat po zadání čísla zásilky na https://www.postaonline.cz/trackandtrace

V případě, že budete chtít změnit poštu, kde si balík chcete vyzvednout, můžete změnu provést po obdržení elektronického avíza na váš email, nebo telefon. Po zadání čísla zásilky a ověření údajů, si můžete adresu změnit na adrese zdehttps://www.postaonline.cz/zmenadorucenionline/zdoUvodniStranka.action

Poštovné: 109,- Kč vč. DPH

 

Vše na 1 místě

8 značek motocyklů, servis, oblečení, doplňky i náhradní díly, vše na Vrbovce na 2000 m2

30 let zkušeností

Za řídítky motorek, v servisu i prodeji moto vybavení

Nadstandardní služby

Registrace motorky, předváděcí jízdy zdarma, výměna zboží a další.

Okamžitá výměna zboží

Něco nesedí? To se stává. Zboží vám rádi a ihned vyměníme.

Doprava zdarma

Nakupte nad 2 000 Kč a dopravu za vás platíme my. Neplatí pro nákup motocyklů a skútrů.

Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Honda Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Kawasaki Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Piaggio Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Horwin Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna oblečení a doplňků Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Servis Navštivte jednu z našich 4 prodejen
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání