Na Vánoce jsme připraveni! Zboží, které je skladem, zvládneme dodat před Štědrým den, pokud objednáte do neděle 19.12. Pokud Ježíšek náhodou netrefí barvu nebo velikost, můžete dárek bezplatně vyměnit až do konce ledna!

O K2 moto

Tenhle příběh se začal psát v roce 1992, kdy se potkali dva motocykloví nadšenci. Jirka Kosina a Martin Kohút - jeden motokrosař a druhý fanoušek silničních motorek a aktivní “street bandita”. Společné snění nemohlo dopadnout jinak než založením K2 v.o.s..

O rok později už fungovala prodejna v Nové Pace, která během pár let nabízela nejen náhradní díly, ale i samotné motocykly. O 6 let později jsme otevřeli první prodejnu v Praze a od té doby jsme sortiment zboží i služeb hodně rozšířili.


Mise a vize

Poslání nás všech v K2 moto je jednoduché. Chceme vytvořit svět, ve kterém si každý může žít svůj vlastní motocyklový sen. Svět plný dobrodružství, zkušeností a sdílení. Samoty i setkávání. Zábavy a objevování.

Každý den tvrdě pracujeme na tom, aby pro vás návštěva v K2 moto byla nezapomenutelný zážitek. Chceme, abychom byli místem radostných setkání i útulné samoty, kde se návštěvníci budou cítit příjemně a opečovávaní. Místo, které spojuje všechny, kteří žijí v jedné stopě. Věříme totiž, že motorku si můžete užívat i když na ní zrovna nesedíte.

K2 moto nyní

V současnosti provozujeme už 4 prodejny s motocykly, náhradními díly a moto vybavením. Najdete nás ve známém motocentru Vrbovka, kam jsme se v roce 2018 přestěhovali. Vybírat můžete mezi tradičními značkami Aprilia, Honda, Kawasaki, Moto Guzzi, Piaggio, Vespa jichž jsme oficiálními dealery. V roce 2021 jsme otevřeli novou prodejnu s elektrickými skútry a motorkami značky Horwin s ambicí být lídrem na trhu jednostopé elektromobility.

Mimo prodej nabízí všechny naše prodejny i špičkový servis motocyklů, výkup a prodej bazarových motorek. Co je, ale nejdůležitější, na všech našich prodejnách najdete zkušený a přátelský personál, který vás vtáhne do motorkářského světa.Navštivte naše specializované prodejny

hlavni Prodejna Honda

Vrbova 19, Praha, 14700
Po – Pá (9-12 a 13-18) So (9–13 duben-září)

Autorizovaný dealer a servis značek:

hlavni Prodejna Kawasaki

Vrbova 19, Praha, 14700
Po – Pá (9-12 a 13-18) So (9-13 duben-září)

Autorizovaný dealer a servis značek:

hlavni Prodejna Piaggio

Vrbova 19, Praha, 14700
Po – Pá (9-12 a 13-18) So  (9–13) duben-září  

Autorizovaný dealer a servis značek:

hlavni Prodejna Horwin

Vrbova 19, Praha, 147 00
Po – Pá (9-12 a 13-18) So (9-13) duben-září  

Autorizovaný dealer a servis značek:

hlavni Prodejna oblečení a doplňků

Vrbova 19, Praha, 14700
Po – Pá (9-12 a 13-18) So (9–13) duben-září  

Autorizovaný dealer a servis značek:

hlavni Servis

Vrbova 19, Praha, 14700
Po – Pá (9-12 a 13-18)

Autorizovaný dealer a servis značek:


Chcete se stát jedním z nás?

Zobrazit volné pracovní pozice5 prodejen

Najdete u nás motocykly, servis, oblečení, doplňky i náhradní díly.

24 let zkušeností

Za řídítky motorek, v servisu i prodeji moto vybavení

Nadstandardní služby

Registrace motorky, předváděcí jízdy zdarma, výměna zboží a další.

Okamžitá výměna zboží

Něco nesedí? To se stává. Zboží vám rádi a ihned vyměníme.

Doprava zdarma

Nakupte nad 2 000 Kč a dopravu za vás platíme my. Neplatí pro nákup motocyklů a skútrů.

Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Honda Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Kawasaki Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Piaggio Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Horwin Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna oblečení a doplňků Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Servis Navštivte jednu z našich 4 prodejen
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání