Drazí motorkáři z důvodu čerpání dovolené budou od 20.10.2020 do 23.10.2020 objednávky vyřizovány s opožděním. Děkujeme za pochopení.

E-shop ani servis není novými nařízeními ovlivněný, prodejny jsou zavřené, ale prodej motocyklů i náhradních dílů dále funguje telefonicky a e-mailem.

Dodací lhůty zboží z externích skladů mohou být delší než uvedené. Ověřit dostupnost můžete zde.

O K2 moto

Tenhle příběh se začal psát v roce 1992, kdy se potkali dva motocykloví nadšenci. Jirka Kosina a Martin Kohút - jeden motokrosař a druhý fanoušek silničních motorek a aktivní “street bandita”. Společné snění nemohlo dopadnout jinak než založením K2 v.o.s..

O rok později už fungovala prodejna v Nové Pace, která během pár let nabízela nejen náhradní díly, ale i samotné motocykly. O 6 let později jsme otevřeli první prodejnu v Praze a od té doby jsme sortiment zboží i služeb hodně rozšířili.


Mise a vize

Poslání nás všech v K2 moto je jednoduché. Chceme vytvořit svět, ve kterém si každý může žít svůj vlastní motocyklový sen. Svět plný dobrodružství, zkušeností a sdílení. Samoty i setkávání. Zábavy a objevování.

Každý den tvrdě pracujeme na tom, aby pro vás návštěva v K2 moto byla nezapomenutelný zážitek. Chceme, abychom byli místem radostných setkání i útulné samoty, kde se návštěvníci budou cítit příjemně a opečovávaní. Místo, které spojuje všechny, kteří žijí v jedné stopě. Věříme totiž, že motorku si můžete užívat i když na ní zrovna nesedíte.

K2 moto nyní

V současnosti provozujeme už 3 prodejny s motocykly, náhradními díly a moto vybavením. Najdete nás tak nejen v Nové Pace, ale i na Harfě a ve známém motocentru Vrbovka, které jsme v roce 2018 přebrali. Vybírat můžete mezi značkami Aprilia, Honda, Husqvarna, Kawasaki, Kymco, Mondial, Moto Guzzi, Piaggio, Vespa, nebo Yamaha, jichž jsme oficiálními dealery. 

Mimo prodej nabízí všechny naše prodejny i špičkový servis motocyklů, výkup a prodej bazarových motorek. Co je, ale nejdůležitější, na všech našich prodejnách najdete zkušený a přátelský personál, který vás vtáhne do motorkářského světa.Navštivte naše specializované prodejny

hlavni Prodejna Honda

Vrbova 19, Praha, 14700
Po – Pá (9-18) So (9:00 - 13:00 duben-září)

Autorizovaný dealer a servis značek:

hlavni Prodejna Kawasaki

Vrbova 19, Praha, 14700
Po – Pá (9-18) So (9:00 - 13:00 duben-září)

Autorizovaný dealer a servis značek:

hlavni Prodejna Piaggio

Vrbova 19, Praha, 14700
Po – Pá (9-18)

Autorizovaný dealer a servis značek:

hlavni Prodejna oblečení a doplňků

Vrbova 19, Praha, 14700
Po – Pá (9-18)

Autorizovaný dealer a servis značek:

hlavni Servis

Vrbova 19, Praha, 14700
Po – Pá (9-18)

Autorizovaný dealer a servis značek:


Chcete se stát jedním z nás?

Zobrazit volné pracovní pozice3 prodejny

Najdete u nás motocykly, servis, oblečení, doplňky i náhradní díly.

24 let zkušeností

Za řídítky motorek, v servisu i prodeji moto vybavení

Nadstandardní služby

Registrace motorky, předváděcí jízdy zdarma, výměna zboží a další.

Okamžitá výměna zboží

Něco nesedí? To se stává. Zboží vám rádi a ihned vyměníme.

Doprava zdarma

Nakupte nad 2 000 Kč a dopravu za vás platíme my.To bohužel nemůžeme najít :-(

Nespletli jste se? Zkuste to, prosím, ještě jednou.

Nebo nám zavolejte na +420 603 261 516 a společně to najdeme.

Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Honda Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Kawasaki Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Piaggio Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna oblečení a doplňků Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Servis Navštivte jednu z našich 4 prodejen
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání