Servis a službyServis motorek Praha

Objednat se můžete pomocí formuláře níže, budeme Vás následně kontaktovat s nabídkou nejbližšího možného termínu:

Více informací

Servis motorek Liberec

Objednat se můžete pomocí formuláře níže, budeme Vás následně kontaktovat s nabídkou nejbližšího možného termínu:

Více informací

Testovací centrum přileb

Máš obavy, že si koupíš přilbu, která ti nebude sedět, protože si ji nemůžeš předem pořádně vyzkoušet? S námi se ti to nestane. Představujeme ti nové testovací centrum přileb, kde na tebe čekají všechny velikosti neoblíbenějších modelů přileb značky HJC. Tak přijeď k nám na prodejnu oblečení a doplňků, vyber si tu svou a my ti ji půjčíme na projížďku.

Více informací

BMW Mobile Care: Záruka mobility

BMW Motorrad stanovuje nová měřítka – co se týká motocyklů i v servisních službách. Abyste se v případě poruchy nebo nehody mohli spolehnout na vysoký standard služeb, vyvinuli jsme pro vás a váš motocykl BMW službu BMW Motorrad Mobile Care: výjimečný balíček asistenčních služeb, který zajišťuje vaši mobilitu po celé Evropě.

Více informací

Náhradní díly a pojistné události

Náhradní díly můžete objednat emailem s následujícími údaji:

Více informací

Svoz motocyklů

Potřebujete odvézt Váš motocykl na servis, ale nemáte jak? Využijte naší služby svoz motocyklů a my vše zařídíme za vás. Pro motocykl si přijedeme naší dodávkou, naložíme ho a odvezeme k nám. V rámci Prahy je služba účtována paušálně za 800 Kč + 300 Kč (manipulační poplatek), jinak účtujeme 30 Kč/km s DPH + 300 Kč (manipulační poplatek). 

Více informací

Čištění ultrazvukem

Jak nejlépe vyčistit karburátor nebo další věci jako jsou kovové a hliníkové součástky, elektropříslušenství, bloky motorů atd.?

Více informací

Testovací jízdy

Koukáš po nějaké motorce, ale nevíš jestli se na ní budeš cítit dobře? Potřebuješ si vyzkoušet posed, styl jízdy nebo výkon motocyklu? Nevíš jakou značku si vybrat?

Více informací

Výkup motocyklů

Vykupujeme motocykly všech zavedených značek do komisního prodeje i na protiúčet. Vyberte si z široké palety bazarových motocyklů různých značek. 

Více informací

Bezplatná výměna

Nesedí vám velikost, nebo zboží neodpovídá vašim představám? Pokud jste zachovali původní balení, máte nárok na vrácení či výměnu zboži do 14 dní od zakoupení.

Více informací

Financování motocyklu

Toužíte si splnit svůj sen a poznávat krajinu z jedné stopy? Neomezujte se svou finanční situací a nechte to na nás! 

Více informací

Pojištění motocyklu

Výběr ze 6 pojišťoven, za 10 minut vyřízeno. Nemusíte chodit na žádné pobočky či poptávat a porovnávat jednotlivé pojišťovny. Vše zařídíme za vás.

Více informací2x multibrand showroom

9 značek motocyklů, servis, oblečení, doplňky i náhradní díly, to vše v Praze a Liberci

Více než 30 let zkušeností

Za řídítky motorek, v servisu i prodeji moto vybavení

Nadstandardní služby

Registrace motorky, předváděcí jízdy zdarma, výměna zboží a další.

Testovací centrum přileb

Vyber si tu správnou helmu přímo pro tebe a vyzkoušej ji při testovací jízdě.

Doprava zdarma

S PPL Parcel Smart máš dopravu na každou objednávku ZDARMA.

Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Honda Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Kawasaki Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Piaggio Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Horwin Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna oblečení a doplňků Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - K2 Moto Liberec Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Servis Praha Vrbovka Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Servis Liberec Navštivte jednu z našich 4 prodejen
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání