☀️ Červencové svátky budeme trávit za řidítky v sedle. Využijte taky krásného počasí a dlouhých dní a vyražte na vyjížďku

🤗 Od pondělí do středy 4.-6.7. máme zavřené prodejny. Na prodejnách a v servisu jsme tu pro vás zase od čtvrtka 7.7. od 9:00

🛒 Přes svátky s vámi zůstaneme v kontaktu online. Na e-shopu můžete bez omezení vybírat a objednávat z naši široké nabídky

Servis a službyServis motorek

Objednat se můžete telefonicky úterý - čtvrtek v čase od 15 - 17h na:

  • +420 607 007 121 

UPOZORNĚNÍ: Omlouváme se, pokud nebereme telefon - zrovna provádíme příjem nebo výdej motocyklů zákazníkům. Objednání servisu provádíme telefonicky pouze v čase od 15 - 17h.

Více informací

Náhradní díly a pojistné události

Náhradní díly můžete telefonicky objednat v pracovních dnech v čase od 10 - 16h na:

  • +420 737 561 207

 

Více informací

Výkup motocyklů

Vykupujeme motocykly všech zavedených značek na protiúčet i do komisního prodeje. Vyberte si z široké palety bazarových motocyklů různých značek. 

Více informací

Testovací jízdy

Vyberte si z početné flotily předváděcích motocyklů, které na vás čekají na našich prodejnách a vyzkoušejte si to na vlastní kůži! Čeká tu na vás výběr nejnovějších motocyklů značek Aprilia, Honda, Kawasaki, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa, elektroskútry Horwin.

Více informací

Svoz motocyklů

Potřebujete odvézt Váš motocykl na servis, ale nemáte jak? Využijte naší služby svoz motocyklů a my vše zařídíme za vás. Pro motocykl si přijedeme naší dodávkou, naložíme ho a odvezeme k nám. Cena služby je 23 Kč/km vč. DPH. 

Více informací

Bezplatná výměna

Vybrali jste nevhodný vánoční dárek? Nesedí vám velikost nebo se vám nelíbí barva? Nemusíte se ničeho obávat, garantujeme bezplatnou výměnu zboží nakoupeného v listopadu a prosinci 2021 a to až do 31.ledna 2022. V případě, že budou prodejny zavřené posuneme datum podle aktuální situace na konec ledna.

Více informací

Zazimování motocyklu

Využijte naší exluzivní služby zazimování motocyklu v krytých vytápěných prostorách.

Více informací

Financování motocyklu

Toužíte si splnit svůj sen a poznávat krajinu z jedné stopy? Neomezujte se svou finanční situací a nechte to na nás! 

Více informací

Pojištění motocyklu

Výběr ze 6 pojišťoven, za 10 minut vyřízeno. Nemusíte chodit na žádné pobočky či poptávat a porovnávat jednotlivé pojišťovny. Vše zařídíme za vás.

Více informací

Čištění ultrazvukem

Jak nejlépe vyčistit karburátor nebo další věci jako jsou kovové a hliníkové součástky, elektropříslušenství, bloky motorů atd.?

Více informací5 prodejen

Najdete u nás motocykly, servis, oblečení, doplňky i náhradní díly.

24 let zkušeností

Za řídítky motorek, v servisu i prodeji moto vybavení

Nadstandardní služby

Registrace motorky, předváděcí jízdy zdarma, výměna zboží a další.

Okamžitá výměna zboží

Něco nesedí? To se stává. Zboží vám rádi a ihned vyměníme.

Doprava zdarma

Nakupte nad 2 000 Kč a dopravu za vás platíme my. Neplatí pro nákup motocyklů a skútrů.

Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Honda Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Kawasaki Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Piaggio Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Horwin Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna oblečení a doplňků Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Servis Navštivte jednu z našich 4 prodejen
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání