Volné pracovní pozice

Kdo jsme a kam míříme

Jsme na trhu již přes 20 let a v současně době provozujeme už 3 prodejny s motocykly. Zastupujeme motocyklové značky Aprilia, Honda, Husqvarna, Kawasaki, Kymco, Mondial, Moto Guzzi, Vespa a Piaggio. Mimo to se zabýváme také prodejem oblečení a doplňků, bazarových motocyklů a samozřejmě dodáváme na všechny značky kvalitní originální i neoriginální náhradní díly a doplňky.

Milujeme motorky a snažíme se vytvářet svět, ve kterém si každý může žít svůj vlastní motocyklový sen. Je nás však stále málo a potřebujeme pomoct. Jak? Příležitostí je mnoho. Podívejte se na naše aktuální pracovní pozice, které hledáme.

 

Aktuálně hledáme:

  • Specialista příjmu, přijímací technik motoservisu

Milujete motocykly a byli byste rádi s nimi v denním kontaktu? Sníte o tom, aby se Váš koníček stal Vaší prací? Chcete být součástí nadšeného dynamického týmu?

Jsme autorizovaný prodejce motocyklů těch nejlepších světových značek, japonských i evropských, s dvacetiletou tradicí. Máme rádi motorky, dobře jim rozumíme a v jejich prodeji jsme jedničkou na českém trhu.
Našim zákazníkům chceme poskytovat ty nejlepší služby a být pro ně partnerem, na kterého se můžou vždy spolehnout. Náš servis v „Motocentru Vrbovka” v Braníku odbaví ročně víc než 2 tisíce zakázek. To vyžaduje pečlivé plánování, dobré organizační schopnosti a srozumitelnou komunikaci.

Pokud jste v jednání s lidmi jako ryba ve vodě, máte organizační schopnosti a máte rádi pestrou práci v dynamickém prostředí a technika Vám není cizí, pak hledáme právě Vás. Napište nám, proč jste pro nás ti praví, pošlete nám svůj životopis a my se s Vámi rádi potkáme.

Více informací zde

 

  • Vedoucí motoservisu

Milujete motocykly a byli byste rádi s nimi v denním kontaktu? Sníte o tom, aby se Váš koníček stal Vaší prací? Chcete být součástí nadšeného dynamického týmu?

Jsme autorizovaný prodejce motocyklů těch nejlepších světových značek, japonských i evropských, s dvacetiletou tradicí. Máme rádi motorky, dobře jim rozumíme a v jejich prodeji jsme jedničkou na českém trhu.

Našim zákazníkům chceme poskytovat ty nejlepší služby a být pro ně partnerem, na kterého se můžou vždy spolehnout.
V našem autorizovaném servisu v „Motocentru Vrbovka” se specializujeme na japonské a Italské motocykly. Pracuje zde středně velký tým mechaniků a specialistů příjmu, který odbaví ročně víc než 2 tisíce zakázek.

Pro vedení týmu a řízení procesu oprav hledáme šéfa, který bude dobrým komunikátorem vně i uvnitř firmy a bude umět spolupracovat s ostatními manažery a zajistit, aby naše služby byly na excelentní úrovni.

Pokud si věříte ve vedení týmu lidí a organizaci procesů, jste v komunikaci s lidmi jako ryba ve vodě, máte rádi pestrou práci v dynamickém prostředí a technika Vám není cizí, pak hledáme právě Vás. Napište nám, proč jste pro nás ti praví, pošlete nám svůj životopis a my se s Vámi rádi potkáme.

Více informací zde

 

  • Asistentka ředitele motocyklové firmy

Jste spolehlivá asistentka, která netouží jen sedět v kanceláři? Máte ráda, když se věci hýbou a podmínky mění a umíte se v takovém prostředí orientovat? Napadlo Vás někdy, že takové prostředí je svět motocyklů, který přesně takové lidi potřebuje? Pokud ještě ne, tak teď je Vaše příležitost.

Jsme autorizovaný prodejce těch nejlepších světových značek motocyklů a skútrů, japonských i evropských, s více než dvacetiletou tradicí. Máme motorky rádi , dobře jim rozumíme a v jejich prodeji jsme jedničkou na českém trhu. Našim zákazníkům chceme poskytovat ty nejlepší služby, a proto náš tým v naší provozovně v Praze na "Vrbovce" stále doplňujeme a rozvíjíme. Zároveň měníme i procesy, aby byly efektivnější. Je to náročná práce a my teď potřebujeme někoho, kdo pro nás bude udržovat systém a řád ve věcech, které řešíme a bude mít přehled o všem, co se děje.

Více informací zde

 

5 prodejen

Najdete u nás motocykly, servis, oblečení, doplňky i náhradní díly.

24 let zkušeností

Za řídítky motorek, v servisu i prodeji moto vybavení

Nadstandardní služby

Registrace motorky, předváděcí jízdy zdarma, výměna zboží a další.

Okamžitá výměna zboží

Něco nesedí? To se stává. Zboží vám rádi a ihned vyměníme.

Doprava zdarma

Nakupte nad 2 000 Kč a dopravu za vás platíme my. Neplatí pro nákup motocyklů a skútrů.To bohužel nemůžeme najít :-(

Nespletli jste se? Zkuste to, prosím, ještě jednou.

Nebo nám zavolejte na +420 603 261 516 a společně to najdeme.

Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Honda Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Kawasaki Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Piaggio Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Horwin Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna oblečení a doplňků Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Servis Navštivte jednu z našich 4 prodejen
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání