Totální výprodej RST oblečení. Slevy na bundy, kalhoty i rukavice až 60 %! Pouze do vyprodání zásob!
Načítám...
Aprilia

Objevte jedinečný svět motocyklů Aprilia. Dokonalé stroje už od roku 1945 vás chytnou za srdce svým italským designem.

Moto Guzzi

Firmu založili v roce 1921 Carlo Guzzi a Giorgio Parodi ve městě Mandello del Lario. Tradičním znakem pro Moto Guzzi se stal podélně uložený dvouválec s kardanem. První motocykl pod touto značkou dostal označení Normale

Honda

Ve společnosti Honda stavíme motocykly s nadšením – jezdec a jeho cesta jsou klíčem ke všemu, co děláme.

Yamaha

„Revs Your Heart“ Světoznámé logo tří ladiček naladí i Vás! Vyberte si stroj přesně pro svůj styl a nemusí to nutně být motorka!

Kawasaki

„Let the good times roll“ Japonská značka KAWASAKI je synonymem pro výkon, ovladatelnost a jedinečnou individualitu!

Mondial

"MOTORCYCLING Restyled" Inspirovaný minulostí, postavený pro budoucnost. Motocykly pro nadšené příznivce kubatury 125ccm!

Možná hledáte...

4 P k vaši nové motorce

Co vše potřebujete ke koupi motorky? Tyto čtyři jednoduché body vám řeknou, co je vše potřeba k tomu, abyste mohl odjet na motorce domů.

Předváděcí jízdy

Jednou stopou k zážitkům! Chystáte se k nákupu nového motocyklu? Vyzkoušejte si Váš vysněný motocykl při zážitkové jízdě u nás K2 moto! Naše předváděcí stroje čekají jen na Vás.

Zákaznické výhody

Zapojte se do našeho věrnostního programu! Pro naše nové i stále zákazníky máme připravené výhody, které si mohou sami vybrat!

FAQ

FAQ

Některé dotazy se často opakují, a tak se můžete podívat, jak to u nás vlastně chodí. Odpověď jste na svoji otázku nenašli? Nevíte si rady? Chcete ještě podrobnější odpověď? Zavolejte nebo se zastavte na naší prodejně, kde Vám velmi rádi pomůžeme!