Vážení zákazníci, z důvodu celozávodní dovolené značek Vespa,MomoDesign, TucanoUrbano, bude zboží "Na objednávku" vyřizováno až 1.9.Děkujeme
Načítám...
Aprilia

Objevte jedinečný svět motocyklů Aprilia. Dokonalé stroje už od roku 1945 vás chytnou za srdce svým italským designem.

Moto Guzzi

Firmu založili v roce 1921 Carlo Guzzi a Giorgio Parodi ve městě Mandello del Lario. Tradičním znakem pro Moto Guzzi se stal podélně uložený dvouválec s kardanem. První motocykl pod touto značkou dostal označení Normale

Honda

Ve společnosti Honda stavíme motocykly s nadšením – jezdec a jeho cesta jsou klíčem ke všemu, co děláme.

Yamaha

„Revs Your Heart“ Světoznámé logo tří ladiček naladí i Vás! Vyberte si stroj přesně pro svůj styl a nemusí to nutně být motorka!

Kawasaki

„Let the good times roll“ Japonská značka KAWASAKI je synonymem pro výkon, ovladatelnost a jedinečnou individualitu!

Mondial

"MOTORCYCLING Restyled" Inspirovaný minulostí, postavený pro budoucnost. Motocykly pro nadšené příznivce kubatury 125ccm!

Možná hledáte...

4 P k vaši nové motorce

Co vše potřebujete ke koupi motorky? Tyto čtyři jednoduché body vám řeknou, co je vše potřeba k tomu, abyste mohl odjet na motorce domů.

Předváděcí jízdy

Jednou stopou k zážitkům! Chystáte se k nákupu nového motocyklu? Vyzkoušejte si Váš vysněný motocykl při zážitkové jízdě u nás K2 moto! Naše předváděcí stroje čekají jen na Vás.

Zákaznické výhody

Zapojte se do našeho věrnostního programu! Pro naše nové i stále zákazníky máme připravené výhody, které si mohou sami vybrat!

FAQ

FAQ

Některé dotazy se často opakují, a tak se můžete podívat, jak to u nás vlastně chodí. Odpověď jste na svoji otázku nenašli? Nevíte si rady? Chcete ještě podrobnější odpověď? Zavolejte nebo se zastavte na naší prodejně, kde Vám velmi rádi pomůžeme!