Vážení zákazníci, od pondělí 9.1.2023 jsme tu pro vás opět v plné síle! Všechny prodejny včetně servisu jsou otevřeny a e-shop expeduje objednávky v obvyklém režimu. Těšíme se na vaši návštěvu v roce 2023.

Vybrali jste nevhodný vánoční dárek? Nesedí vám velikost nebo se vám nelíbí barva? Nemusíte se ničeho obávat, garantujeme bezplatnou výměnu zboží nakoupeného v listopadu a prosinci 2022 a to až do 31.ledna 2023. Více info na tomto odkazu

MOTORKY

Torrot

Jsme autorizovaný
dealer značky

Průvodce výběrem motorkyPrůvodce výběrem motorky

Torrot Two Trial

Torrot Two Trial

72 990 Kč

Dětská elektrická trialová motorka Torrot Trial Two pro věk 6-11 let.

Detail produktu
Porovnat

0ks
Dostupné za 5 dní

Torrot One Trial

Torrot One Trial

71 990 Kč

Dětská elektrická trialová motorka Torrot Trial One pro věk 3-7 let

Detail produktu
Porovnat

0ks
Dostupné za 5 dní

Torrot Two Supermotard

Torrot Two Supermotard

74 990 Kč

Dětská elektrická motárdová motorka Torrot Supermotard Two pro věk 6-11 let.

Detail produktu
Porovnat

0ks
Dostupné za 5 dní

Torrot One Supermotard

Torrot One Supermotard

73 990 Kč

Dětská elektrická motárdová motorka Torrot Supermotard One pro věk 3-7 let.

 

 

Detail produktu
Porovnat

0ks
Dostupné za 5 dní

Torrot Two Motocross

Torrot Two Motocross

74 990 Kč

Dětská elektrická motokrosová motorka Torrot Motocross Two pro věk 6-11 let.

Detail produktu
Porovnat

0ks
Dostupné za 5 dní

Torrot One Motocross

Torrot One Motocross

73 990 Kč

Dětská elektrická motokrosová motorka Torrot Motocross One pro věk 3-7 let

Detail produktu
Porovnat

0ks
Dostupné za 5 dní

| 1|
Nahoru
Historie značky Torrot sahá hluboko do minulosti. V 50. letech vyráběla pod značkou Terrot mopedy a motokola, ale později, z licenčních důvodů změnil její vlastník název na Torrot. Pod touto značkou vznikaly motocykl, ale i kola až do devadesátých let, kdy značka dočasně zanikla. Značka byla vzkříšena v roce 2011 s vizí výroby populárních a odolných dvoustopých vozidel, které budou pasovat do moderního světa - elektromobility. Torrot nyní vyrábí elektrické skútry (u nás dobře známé díky platformě sdílených městských elektroskútrů) a elektrické motokrosové motocykly. My vám přinášíme dětské elektrické motorkrosové motorky.  V naší nabídce naleznete dětské elektrické motokrosové motorky. Pokud chcete, aby se váš potomek věnoval motorsportu, jsou pro vás elektrické motorky Torrot ideální náčíní. Oceníte snadnou údržbu, tichý a levný provoz, který umožní trénovat kdykoli bez toho, abyste rušili sousedy.  Jako rodič oceníte také možnost nastavit vlastnosti motorky pomocí mobilní aplikace. Snadno nastavíte parametry tak, že je zvladatelná i pro ty nejmenší. Jakmile se naučí základy ovládání, můžete nastavit ostřejší režim. Motorka tak může se svým jezdcem růst. 

Historie značky Torrot sahá hluboko do minulosti. V 50. letech vyráběla pod značkou Terrot mopedy a motokola, ale později, z licenčních důvodů změnil její vlastník název na Torrot. Pod touto značkou vznikaly motocykl, ale i kola až do devadesátých let, kdy značka dočasně zanikla.

Značka byla vzkříšena v roce 2011 s vizí výroby populárních a odolných dvoustopých vozidel, které budou pasovat do moderního světa - elektromobility. Torrot nyní vyrábí elektrické skútry (u nás dobře známé díky platformě sdílených městských elektroskútrů) a elektrické motokrosové motocykly.

My vám přinášíme dětské elektrické motorkrosové motorky. 

V naší nabídce naleznete dětské elektrické motokrosové motorky. Pokud chcete, aby se váš potomek věnoval motorsportu, jsou pro vás elektrické motorky Torrot ideální náčíní. Oceníte snadnou údržbu, tichý a levný provoz, který umožní trénovat kdykoli bez toho, abyste rušili sousedy. 

Jako rodič oceníte také možnost nastavit vlastnosti motorky pomocí mobilní aplikace. Snadno nastavíte parametry tak, že je zvladatelná i pro ty nejmenší. Jakmile se naučí základy ovládání, můžete nastavit ostřejší režim. Motorka tak může se svým jezdcem růst. 5 prodejen

Najdete u nás motocykly, servis, oblečení, doplňky i náhradní díly.

24 let zkušeností

Za řídítky motorek, v servisu i prodeji moto vybavení

Nadstandardní služby

Registrace motorky, předváděcí jízdy zdarma, výměna zboží a další.

Okamžitá výměna zboží

Něco nesedí? To se stává. Zboží vám rádi a ihned vyměníme.

Doprava zdarma

Nakupte nad 2 000 Kč a dopravu za vás platíme my. Neplatí pro nákup motocyklů a skútrů.

Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Honda Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Kawasaki Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Piaggio Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Horwin Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna oblečení a doplňků Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Servis Navštivte jednu z našich 4 prodejen
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání