MOTORKY

Torrot

Jsme autorizovaný
dealer značky

Průvodce výběrem motorkyPrůvodce výběrem motorky

Torrot Two Trial

Torrot Two Trial

72 990 Kč

Dětská elektrická trialová motorka Torrot Trial Two pro věk 6-11 let.

Detail produktu
Porovnat

0ks
Dostupné za 5 dní

Torrot One Trial

Torrot One Trial

71 990 Kč

Dětská elektrická trialová motorka Torrot Trial One pro věk 3-7 let

Detail produktu
Porovnat

0ks
Dostupné za 5 dní

Torrot Two Supermotard

Torrot Two Supermotard

74 990 Kč

Dětská elektrická motárdová motorka Torrot Supermotard Two pro věk 6-11 let.

Detail produktu
Porovnat

0ks
Dostupné za 5 dní

Torrot One Supermotard

Torrot One Supermotard

73 990 Kč

Dětská elektrická motárdová motorka Torrot Supermotard One pro věk 3-7 let.

 

 

Detail produktu
Porovnat

0ks
Dostupné za 5 dní

Torrot Two Motocross

Torrot Two Motocross

74 990 Kč

Dětská elektrická motokrosová motorka Torrot Motocross Two pro věk 6-11 let.

Detail produktu
Porovnat

0ks
Dostupné za 5 dní

Torrot One Motocross

Torrot One Motocross

73 990 Kč

Dětská elektrická motokrosová motorka Torrot Motocross One pro věk 3-7 let

Detail produktu
Porovnat

0ks
Dostupné za 5 dní

| 1|
Nahoru
Historie značky Torrot sahá hluboko do minulosti. V 50. letech vyráběla pod značkou Terrot mopedy a motokola, ale později, z licenčních důvodů změnil její vlastník název na Torrot. Pod touto značkou vznikaly motocykl, ale i kola až do devadesátých let, kdy značka dočasně zanikla. Značka byla vzkříšena v roce 2011 s vizí výroby populárních a odolných dvoustopých vozidel, které budou pasovat do moderního světa - elektromobility. Torrot nyní vyrábí elektrické skútry (u nás dobře známé díky platformě sdílených městských elektroskútrů) a elektrické motokrosové motocykly. My vám přinášíme dětské elektrické motorkrosové motorky.  V naší nabídce naleznete dětské elektrické motokrosové motorky. Pokud chcete, aby se váš potomek věnoval motorsportu, jsou pro vás elektrické motorky Torrot ideální náčíní. Oceníte snadnou údržbu, tichý a levný provoz, který umožní trénovat kdykoli bez toho, abyste rušili sousedy.  Jako rodič oceníte také možnost nastavit vlastnosti motorky pomocí mobilní aplikace. Snadno nastavíte parametry tak, že je zvladatelná i pro ty nejmenší. Jakmile se naučí základy ovládání, můžete nastavit ostřejší režim. Motorka tak může se svým jezdcem růst. 

Historie značky Torrot sahá hluboko do minulosti. V 50. letech vyráběla pod značkou Terrot mopedy a motokola, ale později, z licenčních důvodů změnil její vlastník název na Torrot. Pod touto značkou vznikaly motocykl, ale i kola až do devadesátých let, kdy značka dočasně zanikla.

Značka byla vzkříšena v roce 2011 s vizí výroby populárních a odolných dvoustopých vozidel, které budou pasovat do moderního světa - elektromobility. Torrot nyní vyrábí elektrické skútry (u nás dobře známé díky platformě sdílených městských elektroskútrů) a elektrické motokrosové motocykly.

My vám přinášíme dětské elektrické motorkrosové motorky. 

V naší nabídce naleznete dětské elektrické motokrosové motorky. Pokud chcete, aby se váš potomek věnoval motorsportu, jsou pro vás elektrické motorky Torrot ideální náčíní. Oceníte snadnou údržbu, tichý a levný provoz, který umožní trénovat kdykoli bez toho, abyste rušili sousedy. 

Jako rodič oceníte také možnost nastavit vlastnosti motorky pomocí mobilní aplikace. Snadno nastavíte parametry tak, že je zvladatelná i pro ty nejmenší. Jakmile se naučí základy ovládání, můžete nastavit ostřejší režim. Motorka tak může se svým jezdcem růst. Vše na 1 místě

8 značek motocyklů, servis, oblečení, doplňky i náhradní díly, vše na Vrbovce na 2000 m2

30 let zkušeností

Za řídítky motorek, v servisu i prodeji moto vybavení

Nadstandardní služby

Registrace motorky, předváděcí jízdy zdarma, výměna zboží a další.

Okamžitá výměna zboží

Něco nesedí? To se stává. Zboží vám rádi a ihned vyměníme.

Doprava zdarma

Nakupte nad 2 000 Kč a dopravu za vás platíme my. Neplatí pro nákup motocyklů a skútrů.

Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Honda Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Kawasaki Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Piaggio Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Horwin Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna oblečení a doplňků Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Servis Navštivte jednu z našich 4 prodejen
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání