Vážení zákazníci, od pondělí 9.1.2023 jsme tu pro vás opět v plné síle! Všechny prodejny včetně servisu jsou otevřeny a e-shop expeduje objednávky v obvyklém režimu. Těšíme se na vaši návštěvu v roce 2023.

Vybrali jste nevhodný vánoční dárek? Nesedí vám velikost nebo se vám nelíbí barva? Nemusíte se ničeho obávat, garantujeme bezplatnou výměnu zboží nakoupeného v listopadu a prosinci 2022 a to až do 31.ledna 2023. Více info na tomto odkazu

Výměna velikosti

Výměna velikosti

Nesedí vám velikost a potřebujete ji vyměnit za jinou? Není problém! Zboží lze vyměnit do 14ti dnů od data doručení. Nemusíte chodit na poštu a starat se o výměnu - pošleme k vám našeho kurýra již s novou zásilkou.

Podmínkou je, aby bylo zboží nepoškozené a nepoužité, nechyběly mu žádné visačky a mohlo se uvést zpět do prodeje. Za výměnu zboží si účtujeme 80,- KčVýměnná zásilka platí pouze na oblečení a helmy na motorku. 

Jak probíhá výměna?

Jakmile se s námi spojíte a informujete nás o výměně zboží, domluvíme se s vámi na čase a předmětu výměny. Částku 80,- Kč je potřeba dopředu zaplatit. V případě, že budete chtít vyměnit zboží za jiné a vznikne nedoplatek, je potřeba nedoplatek spolu s poplatkem 80,- Kč uhradit předem na účet. 

Poté k vám zašleme kurýra s novou zásilkou. Zboží, které budete vracet je potřeba mít pečlivě zabalené a uvnitř balíčku nesmí chybět kopie faktury a průvodní dopis s informacemi o výměně.

Spojit se s námi můžete telefonicky na tel. čísle +420 603 261 516 nebo nám napsat e-mail na info@k2moto.cz.

5 prodejen

Najdete u nás motocykly, servis, oblečení, doplňky i náhradní díly.

24 let zkušeností

Za řídítky motorek, v servisu i prodeji moto vybavení

Nadstandardní služby

Registrace motorky, předváděcí jízdy zdarma, výměna zboží a další.

Okamžitá výměna zboží

Něco nesedí? To se stává. Zboží vám rádi a ihned vyměníme.

Doprava zdarma

Nakupte nad 2 000 Kč a dopravu za vás platíme my. Neplatí pro nákup motocyklů a skútrů.

Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Honda Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Kawasaki Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Piaggio Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Horwin Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna oblečení a doplňků Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Servis Navštivte jednu z našich 4 prodejen
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání