Totální výprodej RST oblečení. Slevy na bundy, kalhoty i rukavice až 60 %! Pouze do vyprodání zásob!
Načítám...
Historie K2 moto
  Zpět na úvod

Jak to vše začalo

Kořeny naší společnosti K2 moto sahají až do roku 1992, kdy se potkali dva motocykloví nadšenci Jirka Kosina a Martin Kohút - jeden aktivní motokrosař a druhý fanoušek silničních motorek a aktivní “street bandita” . A tak společné snění o motocyklech vyústilo v založení společné firmy K2 v.o.s..

1993

Firma začala fungovat v Nové Pace v létě roku 1993. Nejprve navázala na sortiment bývalé vyhlášené novopacké Mototechny “U Vitvarů” . Především se jednalo o náhradní díly na vozy Škoda a autodoplňky, ale také samozřejmě díly a motocykly Jawa, ČZ, Babetta apod. Po krátké době hledání nových příležitostí a jednání jsme narazili na příležitost stát se oficiálním dealerem značky YAMAHA. Hned ve druhém roce fungování jsme se stali nejúspěšnějším mimopražským dealerem značky Yamaha a trvale jsme patřili mezi prvních 5 dealerů.

2001

V roce 2001 jsme se přestěhovali do nově vybudované provozovny, která v té době patřila k nejmodernějším motocyklovým dealerstvím v ČR.

2011

V roce 2011 jsme se rozhodli rozšířit firmu o další motocyklovou prodejnu, tentokrát v Praze.

2013 - 2015

V roce 2013 jsme se stali oficiálním delarem značek Kawasaki a KYMCO a od roku 2015 jsme největším a nejúspěšnějším dealerem značky Kawasaki.

2018

V roce 2018 jsme přebrali známé motocentrum Vrbovka a stali se oficiálním dealerem značek Honda a Piaggio Group.