Danča

Danča

V K2moto jsme jedna velká motorkářská rodina. Každý jsme jiný, ale jedno máme společné, lásku k motorkám ❤️


Rozhodli jsme se, že vám naše životní příběhy postupně přiblížíme v sérii rozhovorů s každým z nás. Po Martinovi a Bakym je další na řadě naše věčně usměvavá Danča, kterou můžete znát z prodejny Honda.

 👧 Jaké jsou tvoje první zážitky s motorkou?

Jezdím na jednostopém vozidle už od malinka. Jakmile jsem udělala pár krůčků, dostala jsem odrážedlo ve tvaru motorky. Později už mi odstrkování nestačilo a dostala jsem elektrickou dětskou motorku. Časem už ani ta neuvezla mě a případně mé kamarády, které jsem vozila po zahradě okolo bazénu a tatínek mi pořídil první benzínovou motorku - Malaguti. Mojí první motorku jsem dostala za to, že jsem se naučila na kole bez přídavných koleček - to mi řekl tatínek, asi aby zjistil, jestli opravdu má touha po pravé motorce je silnější, než cokoliv jiného. To mi bylo necelých pět let.

😊 No a jak to bylo dál?

Nenapínej nás Kolem pátého roku mého života dostal táta nabídku na závodní KTM SX 50 a s ní i pobídku k vyzkoušení prvních motokrosových závodů. Zkusili jsme to a závodění mi zůstalo až do teď. Letos jedu již svojí osmnáctou motokrosovou sezónu. Po KMT SX 50 následovala KTM SX 60 a poté jsem již přesedlala na “Japonce” - Suzuki RM 85. Ve 13 letech jsem skočila z osmdesátky rovnou na první dospělý čtyřtakt - Suzuki RM-Z 250.

🏍 A na čem jezdíš teď?

Po dlouhých létech jsem vyměnila Japonce za dalšího Japonce a momentálně jezdím na mé milované Hondě CRF250R.

❤️ Proč ses rozhodla pracovat v K2moto?

K práci v motocyklové branži jsem se dostala náhodou. Po dvou špatných pracovních zkušenostech jsem hledala novou výzvu. Po několika nepovedených pohovorech jsem zjistila, že vlastně celý život žiju s motorkama a tak jsem si dala do vyhledávače "práce s motorkama". 😊 Našla jsem starý inzerát z Hondy v Letech u Prahy. Poprvé mě na telefonu poslali někam, ale asi za týden mi zavolali, ať nakonec dorazím. No a právě tam začla moje kariéra na nejlepší pracovní pozici - prodejce motorek Honda - pro mě je to opravdu práce snů ❤️. Z Let jsem nedávno utekla do K2moto, opět pod Hondu, protože už jsem infikovaná červenou a nic jiného než Hondu nechci ani vidět 😀. Už to budou 3 roky, co tuhle práci dělám a dělá mě šťastnou. Každý den se těším do práce a na konci dne se mi ani nechce domů!

 

___

Mrkněte na volné pracovní pozice, přidejte se do naši motorkářské rodiny a čerpejte řadu výhod, jako například nejširší nabídka testovacích motorek, na kterých můžete jako zaměstnanec zadarmo jezdit 👉 Kariéra v K2moto.

 Témata:  

Líbil se vám článek? Sdílejte jej!


Napsat komentářPodobné články

Každý by rád jezdil co nejdéle. Ale zima se blíží. A s tím i povinnosti vůči milovanému stroji.

Přečíst článek Motosvet.cz Seikos 13.10.2022
Motosvet.cz Seikos


5 prodejen

Najdete u nás motocykly, servis, oblečení, doplňky i náhradní díly.

24 let zkušeností

Za řídítky motorek, v servisu i prodeji moto vybavení

Nadstandardní služby

Registrace motorky, předváděcí jízdy zdarma, výměna zboží a další.

Okamžitá výměna zboží

Něco nesedí? To se stává. Zboží vám rádi a ihned vyměníme.

Doprava zdarma

Nakupte nad 2 000 Kč a dopravu za vás platíme my. Neplatí pro nákup motocyklů a skútrů.

Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Honda Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Kawasaki Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Piaggio Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Horwin Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna oblečení a doplňků Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Servis Navštivte jednu z našich 4 prodejen
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání