Výkup motocyklů

Vykupujeme motocykly všech zavedených značek do komisního prodeje i na protiúčet. Vyberte si z široké palety bazarových motocyklů různých značek. 

Protiúčet a komisní prodej

Rádi přijmeme váš motocykl do komisního prodeje v případě, že si u nás zakoupíte nový stroj, nebo vykoupíme motocykl na protiúčet. Standardně vykupujeme motocykly japonských a evropských značek do stáří 5 let.

Rozhodující pro nás není přesné stáří motocyklu, ale především dobrý technický stav, původ a servisní historie. Starší a méně běžné motocykly vám samozřejmě do komisního prodeje nebo na protiúčet také naceníme, abyste se mohli rozhodnout, jaká možnost je pro vás nejsnazší a nejvýhodnější.

Nejrychleji od nás získáte nabídku vyplněním formuláře níže. My obratem zašleme první cenový nástřel. Následně motocykl přivezete, technik jej prohlédne a stanoví konečnou výkupní cenu

 

 

 

Bazar

Máme velký výběr ojetých motocyklů různých značek.

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail prodej.vrbovka@k2moto.cz

Nabídka bazarových motocyklů

 

2x multibrand showroom

9 značek motocyklů, servis, oblečení, doplňky i náhradní díly, to vše v Praze a Liberci

Více než 30 let zkušeností

Za řídítky motorek, v servisu i prodeji moto vybavení

Nadstandardní služby

Registrace motorky, předváděcí jízdy zdarma, výměna zboží a další.

Okamžitá výměna zboží

Něco nesedí? To se stává. Zboží vám rádi a ihned vyměníme.

Doprava zdarma

S PPL Parcel Smart máš dopravu na každou objednávku ZDARMA.

Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Honda Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - K2moto Liberec Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Kawasaki Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Piaggio Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Horwin Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna oblečení a doplňků Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Servis Praha Vrbovka Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Servis Liberec Navštivte jednu z našich 4 prodejen
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání