Od 1. 10. změna otevírací doby. Přecházíme na zimní provoz, soboty máme nyní zavřeno. 

Výkup motocyklů

Vykupujeme motocykly všech zavedených značek na protiúčet i do komisního prodeje. Vyberte si z široké palety bazarových motocyklů různých značek. 

Protiúčet a komisní prodej

Rádi vykoupíme váš motocykl na protiúčet v případě, že si u nás zakoupíte nový stroj, nebo nám ho můžete dát do komisního prodeje. Standardně vykupujeme motocykly japonských a evropských značek do stáří 5 let.

Rozhodující pro nás není přesné stáří motocyklu, ale především dobrý technický stav, původ a servisní historie. Starší a méně běžné motocykly vám na protiúčet speciálně naceníme, případně přijmeme do komisního prodeje. 

Nejrychleji od nás získáte nabídku vyplněním FORMULÁŘE. My obratem zašleme první cenový nástřel. Následně motocykl přivezete, technik jej prohlédne a stanoví konečnou výkupní cenu

Vyplnit formulář

Bazar

Máme velký výběr ojetých motocyklů různých značek.

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail prodej.vrbovka@k2moto.cz

Nabídka bazarových motocyklů

 

5 prodejen

Najdete u nás motocykly, servis, oblečení, doplňky i náhradní díly.

24 let zkušeností

Za řídítky motorek, v servisu i prodeji moto vybavení

Nadstandardní služby

Registrace motorky, předváděcí jízdy zdarma, výměna zboží a další.

Okamžitá výměna zboží

Něco nesedí? To se stává. Zboží vám rádi a ihned vyměníme.

Doprava zdarma

Nakupte nad 2 000 Kč a dopravu za vás platíme my. Neplatí pro nákup motocyklů a skútrů.

Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Honda Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Kawasaki Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Piaggio Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Horwin Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna oblečení a doplňků Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Servis Navštivte jednu z našich 4 prodejen
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání