Vážení zákazníci, v pondělí 28.9. máme z důvodu státního svátku zavřeno. Budeme se na vás opět těšit v úterý od 9:00 na všech našich prodejnách!

Poslední šance sezóny! Ušetři na skladových modelech Honda a BMW Motorrad a vyjeď ještě dnes.

BMW Mobile Care: Záruka mobility

BMW Motorrad Mobile Care vám pomůže při poruše nebo nehodě na cestách po Evropě. Asistenční služba je k dispozici 365 dní v roce a podle podmínek programu zajistí pomoc na místě, odtah i další služby pro pokračování v cestě. Pokud je váš motocykl nepojízdný, vždy nejdříve volejte BMW Motorrad Mobile Care.

K2 Moto | BMW Motorrad

BMW Motorrad
Mobile Care

Vždy nablízku – i na dalekých cestách

Balíček asistenčních služeb pro vás a váš motocykl BMW na cestách po Evropě.

Pomoc 365 dní v roce

Pokud je váš motocykl nepojízdný, nejdříve vždy volejte BMW Motorrad Mobile Care.

V rámci ČR
844 666 333
Ze zahraničí
+420 222 803 447
BMW Motorrad Mobile Care – asistence na cestách

5 let asistenčních služeb

Všichni první i další majitelé motocyklu BMW zakoupeného od autorizovaného dealera BMW Motorrad v České republice mají ode dne prvního uvedení do provozu po dobu 5 let nárok využívat širokou nabídku služeb BMW Motorrad Mobile Care.

Pomoc při poruše i nehodě

V případě poruchy

K dispozici jsou všechny služby BMW Motorrad Mobile Care v rozsahu a za podmínek uvedených níže.

V případě nehody

Služby jsou omezeny na bezplatnou dopravu motocyklu k servisnímu partnerovi BMW.

BMW Motorrad Mobile Care se svými partnery vynaloží veškeré úsilí, abyste mohli co nejdříve pokračovat v cestě se svým motocyklem BMW.

Služby BMW Motorrad Mobile Care

Služby BMW Motorrad Mobile Care

Oprava přímo na místě

Ve většině případů vám kvalifikovaní pracovníci mohou pomoci již po telefonu. V případě potřeby zajistí prostřednictvím vybraných autorizovaných servisů pomoc na místě. Náklady za asistenci jsou hrazeny až do maximální výše 100 euro.

Pomoc při defektu pneumatiky

Pokud je to nutné, služba poskytne pomoc na místě. Není-li oprava na místě možná, uhradí náklady na odtah k nejbližšímu servisnímu partnerovi pro motocykly BMW.

Pomoc při drobných událostech

Při ztrátě klíče, natankování nesprávného paliva nebo vyčerpání pohonných hmot vám služba organizačně pomůže prostřednictvím své sítě.
V těchto případech BMW Motorrad ani Mobile Care nehradí náklady na služby na místě ani jiné služby spojené s mobilitou.

Odtah k servisnímu partnerovi

Při poruše, kterou nelze odstranit na místě, služba zajistí bezplatný odtah k nejbližšímu servisnímu partnerovi BMW Motorrad.
Při nehodě zajistí bezplatný odtah k vybranému servisnímu partnerovi BMW Motorrad v České republice; v zahraničí k nejbližšímu servisnímu partnerovi BMW.

Cesta taxíkem

Pokud si při poruše svého motocyklu přejete cestovat taxíkem, služba uhradí náklady do maximální výše 80 euro.

Zabezpečení ubytování

Pokud k poruše došlo více než 50 km od vašeho bydliště a potřebujete ubytování, služba uhradí ubytování řidiče a spolujezdce po dobu opravy, nejvýše na 4 noci v hotelu kategorie do 4 hvězdiček.

Náhradní motocykl

Pokud je při poruše nutná přeprava motocyklu k servisnímu partnerovi BMW Motorrad a opravu nelze dokončit v den poruchy, služba poskytne po dobu opravy náhradní vozidlo. V tuzemsku maximálně na 3 pracovní dny plus víkend, v zahraničí maximálně na 5 dní plus víkend.

Další mobilita: celkem až 650 euro

V případě poruchy jsou kromě výše uvedených služeb k dispozici následující služby – jednotlivě nebo v kombinaci – do celkových nákladů maximálně 650 euro.

Pokračování v cestě nebo návrat domů

Je-li to nutné, služba uhradí náklady na pokračování v cestě nebo návrat domů vlakem či letadlem, až do uvedeného společného limitu.

Návrat k motocyklu nebo přeprava domů

Pokud jste mezitím opustili místo opravy, služba zajistí váš návrat do servisu a uhradí související náklady až do uvedeného společného limitu.

Při poruše v zahraničí v případě potřeby zajistí přepravu vašeho motocyklu domů.

Podmínky pro tyto služby: oprava pravděpodobně vyžaduje více než 3 pracovní dny nebo k poruše došlo více než 100 km od vašeho bydliště.

Úhrada nákladů

Uhrazeny budou pouze náklady, které byly druhem a rozsahem odsouhlaseny BMW Motorrad Mobile Care.

Náklady za služby jsou zpravidla hrazeny přímo za vás. Pokud je ve výjimečném případě musíte uhradit sami, budou vám neprodleně refundovány. K refundaci jsou potřeba:

  • Originální faktury za obdržené služby, například faktura odtahové služby.
  • Kopie faktury za opravu.
  • Kompletně vyplněná zpráva o poruše.

Z úhrady jsou vyloučeny zejména

  • Náklady, které by vznikly i za normálních okolností, například pohonné hmoty a mýtné.
  • Dodatečné náklady v hotelu, například stravování a minibar.
  • Náklady nebo škody přímo či nepřímo vyplývající z následků poruchy, například ušlý výdělek, stornopoplatky či neúčast na zábavních akcích a soutěžích (propadnutí vstupenky nebo letenky).
  • Náklady na opravu a náhradní díly včetně spotřebního materiálu.

Rozsah platnosti služby

Služby BMW Motorrad Mobile Care platí v následujících zemích:

Albánie, Andorra, Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Malta, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Španělsko (včetně Kanárských ostrovů), Švédsko, Švýcarsko, Turecko a Velká Británie.

Podmínky a výluky

Co je to porucha?

Porucha je náhlá neočekávaná technická závada na motocyklu, která zabraňuje pokračovat v jízdě.

Nárok na služby

Služby jsou k dispozici pouze v případech, kdy za poruchu není odpovědný řidič a kdy nebyla způsobena vnějšími vlivy. Výjimkou je defekt pneumatiky, při kterém je pomoc poskytována v rozsahu uvedeném výše v části „Pomoc při defektu pneumatiky“. Další výjimky jsou uvedeny níže.

Na co se služby nevztahují

  • Pravidelný servis.
  • Nehoda, krádež nebo vandalismus a možné následné škody. U nehody platí výše uvedená výjimka bezplatného odtahu.
  • Škody způsobené úmyslně nebo hrubou nedbalostí.
  • Škody vzniklé při soutěžích a příslušných tréninkových jízdách.
  • Škody vzniklé montáží dílů, jejichž použití nebylo schváleno výrobcem BMW Motorrad, případně pokud byl motocykl upraven způsobem, který BMW Motorrad neschválil.

Servis a údržba

Doporučujeme nechat všechny servisní práce provést u servisního partnera BMW Motorrad. Služby Mobile Care nebudou dostupné, pokud nebyly provedeny plánované prohlídky a údržba v souladu s normami služeb a kvality BMW Motorrad.

Služby BMW Motorrad Mobile Care poskytuje Allianz Partners.

BMW Motorrad – pomoc při nepojízdném motocyklu

Co udělat při nepojízdném motocyklu

  • Zavolejte BMW Motorrad Mobile Care. Na centrální telefonní číslo lze volat za standardní tarif.
  • Před voláním si připravte technický průkaz motocyklu.
  • Sdělte svou přesnou polohu, příčinu poruchy nebo podezření na poruchu, pokud je znáte, a telefonní číslo, na kterém vás lze kontaktovat.
  • BMW Motorrad Mobile Care podnikne další potřebné kroky.
V rámci ČR
844 666 333
Ze zahraničí
+420 222 803 447
K2moto.cz | BMW Motorrad Mobile Care
2x multibrand showroom

9 značek motocyklů, servis, oblečení, doplňky i náhradní díly, to vše v Praze a Liberci

Více než 30 let zkušeností

Za řídítky motorek, v servisu i prodeji moto vybavení

Nadstandardní služby

Registrace motorky, předváděcí jízdy zdarma, výměna zboží a další.

K2 Bonus

Výbava? Servis? Sleva? Ty volíš, jakou odměnu chceš!

Doprava zdarma

S PPL Parcel Smart máš dopravu na každou objednávku ZDARMA.

Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Praha Honda Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Liberec Honda Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Praha Kawasaki Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Liberec BMW Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Praha Piaggio Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Liberec Piaggio Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Praha Horwin Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Liberec Horwin Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Praha Prodejna oblečení a doplňků Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Liberec Prodejna oblečení a doplňků Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Praha Servis Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Liberec Servis Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna QJ Motor Praha Navštivte jednu z našich 4 prodejen
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání