Pojištění motocyklu

Výběr ze 6 pojišťoven, za 10 minut vyřízeno. Nemusíte chodit na žádné pobočky či poptávat a porovnávat jednotlivé pojišťovny. Vše zařídíme za vás.

Máme na výběr celkem 6 pojišťoven. Podle vašeho rodného čísla nebo IČ dáme dohromady vaše bonusy, naše obchodní slevy a výsledkem je ta nejzajímavější nabídka vám na míru. Vyplníme, podepíšete, dostanete zelenou kartu a můžete jet.

  • Jak dlouho dopředu to musím řešit: Stačí v den vyzvednutí nové motorky. Ale samozřejmě čím dřív, tím líp.
  • Jak dlouho to trvá: Zhruba 10 minut.
  • Kolik mě to bude stát: Cena pojištění se odvíjí od více faktorů, ale samotnou službu výběru nejvýhodnějšího pojištění pro vás zařídíme rádi ZDARMA.
Vše na 1 místě

8 značek motocyklů, servis, oblečení, doplňky i náhradní díly, vše na Vrbovce na 2000 m2

30 let zkušeností

Za řídítky motorek, v servisu i prodeji moto vybavení

Nadstandardní služby

Registrace motorky, předváděcí jízdy zdarma, výměna zboží a další.

Okamžitá výměna zboží

Něco nesedí? To se stává. Zboží vám rádi a ihned vyměníme.

Doprava zdarma

Nakupte nad 2 000 Kč a dopravu za vás platíme my. Neplatí pro nákup motocyklů a skútrů.

Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Honda Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Kawasaki Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Piaggio Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Horwin Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna oblečení a doplňků Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Servis Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Pobočka Liberec Navštivte jednu z našich 4 prodejen
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání