Vážení zákazníci, zveme vás na Liberecké motojaro: Slavnostní otevření největšího motocentra na Liberecku - K2 moto Liberec. Přijeďte to s námi oslavit v sobotu 27. dubna. Chci vědět víc.

Tlumičový olej SILKOLENE 05 SYNTH FORK OIL 600986261 1 l

Okamžitá výměna. Co vám nebude, ihned vyměníme.
Doprava zdarma u objednávek nad 1 500 Kč
841 Kč Včetně DPH
Skladem u dodavatele, u vás 24.04.
+ -

Porovnat
Dostupnost na prodejnách:
Prodejna Kawasaki dostupné 24.04.
Praha Vrbovka dostupné 24.04.
Obraťte se na specialistu

Obraťte se na specialistu

z našeho e-shopu
733 538 252

Zařazeno v kategoriích:     Do předních vidlic     Tlumičové oleje

Tlumičový olej SILKOLENE 05 SYNTH FORK OIL 600986261 1 l
841 Kč
+ -

Popis a parametry Jsme autorizovaný
dealer značky SILKOLENE

Jsme autorizovaný
dealer značky SILKOLENE

SILKOLENE 02 a 05

Syntetické závodní tlumičové oleje

 

Popis
SILKOLENE využil technologie 21. století v oblasti syntetiky a přináší vám tlumičové oleje SILKOLENE 02 a 05 pro závodní použití. Při vývoji dbal SILKOLENE také na použití technologií proti pěnění a proti opotřebení, díky kterým poskytují oleje 02 a 05 výjimečný výkon v nejnovějších závodních podvozcích. Vynikající odolnost proti smykovým silám a vysokým teplotám umožňuje použití SILKOLENE 02 a 05 v těch nejnáročnějších na dlouhé vzdálenosti a jakýchkoliv náročných provozních podmínkách, kde je nutný 100% výkon od startu až do cíle.

Použití
SILKOLENE 02 doporučujeme jako základní olej pro obrácené („upside down“) vidlice, do kterých je od výrobce doporučen nízkoviskózní olej. Tam, kde jezdec, závodní okruh nebo provozní podmínky vyžadují, může být vhodný SILKOLENE 05 nebo kombinace obou olejů. SILKOLENE 02 a 05 lze smíchat, pro dosažení přesného nastavení. Rozsáhlé použití továrními týmy v terénních i silničních závodech prokázalo, že tlumičové oleje SILKOLENE 02 a 05 poskytují odpověď na každou situaci bez ohledu na klimatické podmínky nebo terén. Tyto oleje zle použít také pro podvozek závodních čtyřkolek.


Oleje a maziva nejvyšší kvality pro motocykly. 

FUCHS Silkolene jako 100% motocyklová značka 

FUCHS Silkolene je globální značka prodávaná ve více než 50 zemích s více než 30 lety odborných znalostí v oblasti výzkumu a vývoje. Se svým obsáhlým a neustále se rozvíjejícím sortimentem je volbou mnoha vítězných závodních týmů. 

Výrobky Silkolene jsou používané, schválené a žádané předními profesionálními týmy v MotoGP, World Superbikes WSBK, British Superbikes BSB a v mnoha dalších šampionátech včetně motokrosu a motokár. 

 

Produkty Silkolene nabízejí uživateli měřitelná vylepšení výkonnosti díky vývoji za použití nejnovějších technologií v oboru maziv. Použitím produktů FUCHS Silkolene získáte jedinečný “Olejový tuning ”. 

100% zaměření pouze na maziva pro motocykly, Silkolene není vyvíjen ani prodáván do jiného průmyslového odvětví 

Kompletní sortiment Silkolene splňuje nebo překračuje požadavky norem API & JASO MA MA2 tak, jak jsou vyžadovány v příručkách výrobců motocyklů. 

Pouze Silkolene nabízí XP technologii, která dodává až 3% zvýšení výkonu motoru, až o 18% snižuje spotřebu oleje a až o 11% snižuje spotřebu paliva, a zároveň zajišťuje nejvyšší možnou ochranu proti opotřebení mechanických částí. 

O výrobci


SILKOLENE

Britskou značku maziv Silkolene asi není potřeba příznivcům motocyklů a motorsportu dlouze představovat. Její historie sahá do samotného počátku automobilismu, do roku 1908. Během více než století své existence se vyvinula ve špičkového výrobce motorových olejů a je spojována s předními závodními týmy motorsportu. Vyzkoušejte i vy maziva, která používají přední týmy silničních i offroadových soutěží. 

Náš kód: P304529
2x multibrand showroom

9 značek motocyklů, servis, oblečení, doplňky i náhradní díly, to vše v Praze a Liberci

Více než 30 let zkušeností

Za řídítky motorek, v servisu i prodeji moto vybavení

Nadstandardní služby

Registrace motorky, předváděcí jízdy zdarma, výměna zboží a další.

Okamžitá výměna zboží

Něco nesedí? To se stává. Zboží vám rádi a ihned vyměníme.

Doprava zdarma

Nakup nad 2 000 Kč a dopravu zaplatíme my. Neplatí pro nákup motocyklů a skútrů.

Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Honda Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - K2moto Liberec Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Kawasaki Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Piaggio Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Horwin Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna oblečení a doplňků Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Servis Praha Vrbovka Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Servis Liberec Navštivte jednu z našich 4 prodejen
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání