Pánská textilní bunda - RST 103615 S1 Mesh D3O Textile Jacket - černá
Tato bunda, inspirovaná skvěle hodnocenou textilní bundou S1, je ideální pro letní vyjížďky. Vychází ze stejného střihu, ale s tím rozdílem, že má panely z prodyšné síťoviny, která se postarají o dokonalé proudění vzduchu.
Více informací|
Prodejna Praha
Praha |
zvolte variantu |
|
Prodejna Liberec
Liberec |
zvolte variantu |
Obraťte se na specialistu
![]() |
z našeho e-shopu 733 538 252 |
Poradna:
Zařazeno v kategoriích: Textilní bundy
Popis a parametry
Jsme autorizovaný
dealer značky RST
Tato bunda, inspirovaná skvěle hodnocenou textilní bundou S1, je ideální pro letní vyjížďky. Vychází ze stejného střihu, ale s tím rozdílem, že má panely z prodyšné síťoviny, která se postarají o dokonalé proudění vzduchu.
Kromě toho je bunda vybavena odnímatelnou vnitřní podšívkou, která je odolná proti vodě, a díky tomu je bunda maximálně praktická a všestranná. Nově je navíc dodávána s prémiovými chrániči D3O.
CHRÁNIČE
CE hodnocení: AA
Chránič páteře: Kapsa pro volitelný chránič
Chránič ramen: D3O Level 1
Chránič loktů: D3O Level 1
Chránič hrudníku: Kapsa pro volitelný chránič
KONSTRUKCE
Hlavní vnější materiál: MaxTex Lite
Další materiál: Síťovina K540
Nepromokavá podšívka: Vyjímatelná nepromokavá a prodyšná membrána SinAqua
Vnitřní podšívka: Pevná podšívka ze síťoviny
Límec: Neoprenový sportovní
Zipy: MAX/SAB
Vlákno: Jádrová polyesterová příze
Ventilace: Přední větrací panely, zadní větrací panely
Spojovací zip: Ano – 360º
VLASTNOSTI A VÝHODY
Nastavení: Nastavení rukávů a pasu na suchý zip
Vnější kapsy: 2x kapsa na zip
Vnitřní kapsy: 2x
Reflexní detaily: Ano – reflexní loga a lemování
URČENÍ
Sportovní jízda
VELIKOSTI
EU 50 / 40 Angl. = S
EU 52 / 42 Angl. = M
EU 54 / 44 Angl. = L
EU 56 / 46 Angl. = XL
EU 58 / 48 Angl. = XXL
EU 60 / 50 Angl. = 3XL
EU 62 / 52 Angl. = 4XL
EU 64 / 54 Angl. = 5XL
EU 66 / 56 Angl. = 6XL
BAREVNÉ PROVEDENÍ
černá/bílá, černá
![]() |
Tabulka velikostí |
![]() |
Jak se změřit |
![]() |
Co když mi to nebude |
O výrobci
Světoznámá anglická značka moto oblečení RST si našla své příznivce po celém světě. A to především díky pečlivé analýze poznatků ze závodních okruhů, ohlasům a připomínkám běžných uživatelů, ale i díky zkušenostem s použitím v extrémních podmínkách (horko v Africe, chlad a déšť v Anglii). Značka RST se tak propracovala až na samotnou špičku mezi výrobci motocyklového oblečení. Na výrobu motocyklového oblečení RST se používá pouze materiál zakoupený a dodaný specializovaným oddělením RST. Jsou zde používány ty nejkvalitnější certifikované materiály evropských dodavatelů. Více informací o značce
9 značek motocyklů, servis, oblečení, doplňky i náhradní díly, to vše v Praze a Liberci

