Nabíječka baterie do auta ze 12V TORROT ACTT-10120 12VDC / 220VAC KIDS
Okamžitá výměna. Co vám nebude, ihned vyměníme.
Skladem u dodavatele, u vás 21.05.
Specialista z našeho e-shopu
Zařazeno v kategoriích:     Elektrická sekce TORROT KIDS
Popis a parametry Jsme autorizovaný
dealer značky TORROT
Jsme autorizovaný
dealer značky TORROT
Nabíječka baterií z autozásuvky 12VDC / 220VAC TORROT KIDS