Vážení zákazníci, zveme vás na Liberecké motojaro: Slavnostní otevření největšího motocentra na Liberecku - K2 moto Liberec. Přijeďte to s námi oslavit v sobotu 27. dubna. Chci vědět víc.

Motorový olej SILKOLENE SUPER 2 601451010 4 l

Okamžitá výměna. Co vám nebude, ihned vyměníme.
Doprava zdarma u objednávek nad 1 500 Kč
1 339 Kč Včetně DPH
Na objednávku , u vás 20.05.
+ -

Porovnat
Dostupnost na prodejnách:
Prodejna Kawasaki dostupné 20.05.
Praha Vrbovka dostupné 20.05.
Obraťte se na specialistu

Obraťte se na specialistu

z našeho e-shopu
733 538 252

Zařazeno v kategoriích:     2T motorové oleje     Motorové oleje     Výměna oleje     Oleje

Motorový olej SILKOLENE SUPER 2 601451010 4 l
1 339 Kč
+ -

Popis a parametry Jsme autorizovaný
dealer značky SILKOLENE

Jsme autorizovaný
dealer značky SILKOLENE

SILKOLENE SUPER 2

Dvoutaktní motocyklový olej s technologií elektrosyntézy

Popis

Dvoutaktní olej SILKOLENE SUPER 2 využívá technologii elektrosyntézy k vytvoření čistě hořící směsi pro dvoutaktní motory, která pomáhá omezit usazování karbonu, zalepování kroužků, znečištění zapalovací svíčky a předčasného zapálení směsi. SILKOLENE SUPER 2 snižuje opotřebení motoru a zajišťuje jeho dlouhodobou spolehlivost. Jedná se o nízkoviskózní dvoutaktní olej pro použití v systémech premix (mazání směsí) i autolube (vstřikování). Je založen na čistě hořících základových olejích a speciálních syntetických látkách snižujících tření, které poskytují maximální výkon s minimem kouře a nízkou tvorbou usazenin na pístu a ve výfukovém kanálu.

 

Použití

SILKOLENE SUPER 2 se doporučuje pro jakýkoli dvoutaktní motor motocyklu, ať pro mazání směsí nebo vstřikováním, kde je uveden olej této specifikace. U poměru směsi paliva a oleje se vždy řiďte doporučeními výrobce motoru. SILKOLENE SUPER 2 je kompatibilní se všemi typy paliv.

API TC,

ISO L-EGC,

JASO FC

 

Oleje a maziva nejvyšší kvality pro motocykly. 

FUCHS Silkolene jako 100% motocyklová značka 

FUCHS Silkolene je globální značka prodávaná ve více než 50 zemích s více než 30 lety odborných znalostí v oblasti výzkumu a vývoje. Se svým obsáhlým a neustále se rozvíjejícím sortimentem je volbou mnoha vítězných závodních týmů. 

Výrobky Silkolene jsou používané, schválené a žádané předními profesionálními týmy v MotoGP, World Superbikes WSBK, British Superbikes BSB a v mnoha dalších šampionátech včetně motokrosu a motokár. 

 

Produkty Silkolene nabízejí uživateli měřitelná vylepšení výkonnosti díky vývoji za použití nejnovějších technologií v oboru maziv. Použitím produktů FUCHS Silkolene získáte jedinečný “Olejový tuning ”. 

100% zaměření pouze na maziva pro motocykly, Silkolene není vyvíjen ani prodáván do jiného průmyslového odvětví 

Kompletní sortiment Silkolene splňuje nebo překračuje požadavky norem API & JASO MA MA2 tak, jak jsou vyžadovány v příručkách výrobců motocyklů. 

Pouze Silkolene nabízí XP technologii, která dodává až 3% zvýšení výkonu motoru, až o 18% snižuje spotřebu oleje a až o 11% snižuje spotřebu paliva, a zároveň zajišťuje nejvyšší možnou ochranu proti opotřebení mechanických částí. 

O výrobci


SILKOLENE

Britskou značku maziv Silkolene asi není potřeba příznivcům motocyklů a motorsportu dlouze představovat. Její historie sahá do samotného počátku automobilismu, do roku 1908. Během více než století své existence se vyvinula ve špičkového výrobce motorových olejů a je spojována s předními závodními týmy motorsportu. Vyzkoušejte i vy maziva, která používají přední týmy silničních i offroadových soutěží. 

Náš kód: P304430
2x multibrand showroom

9 značek motocyklů, servis, oblečení, doplňky i náhradní díly, to vše v Praze a Liberci

Více než 30 let zkušeností

Za řídítky motorek, v servisu i prodeji moto vybavení

Nadstandardní služby

Registrace motorky, předváděcí jízdy zdarma, výměna zboží a další.

Okamžitá výměna zboží

Něco nesedí? To se stává. Zboží vám rádi a ihned vyměníme.

Doprava zdarma

Nakup nad 2 000 Kč a dopravu zaplatíme my. Neplatí pro nákup motocyklů a skútrů.

Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Honda Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - K2moto Liberec Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Kawasaki Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Piaggio Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Horwin Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna oblečení a doplňků Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Servis Praha Vrbovka Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Servis Liberec Navštivte jednu z našich 4 prodejen
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání