Vážení zákazníci, zveme vás na Liberecké motojaro: Slavnostní otevření největšího motocentra na Liberecku - K2 moto Liberec. Přijeďte to s námi oslavit v sobotu 27. dubna. Chci vědět víc.

Motorový olej SILKOLENE COMP 2 601449635 1 l

Okamžitá výměna. Co vám nebude, ihned vyměníme.
Doprava zdarma u objednávek nad 1 500 Kč
409 Kč Včetně DPH
Skladem u dodavatele, u vás 30.04.
+ -

Porovnat
Dostupnost na prodejnách:
Prodejna Kawasaki dostupné 30.04.
Praha Vrbovka dostupné 30.04.
Obraťte se na specialistu

Obraťte se na specialistu

z našeho e-shopu
733 538 252

Zařazeno v kategoriích:     2T motorové oleje     Motorové oleje     Výměna oleje     Oleje

Motorový olej SILKOLENE COMP 2 601449635 1 l
409 Kč
+ -

Popis a parametry Jsme autorizovaný
dealer značky SILKOLENE

Jsme autorizovaný
dealer značky SILKOLENE

SILKOLENE COMP 2

Syntetický dvoutaktní olej s nízkou kouřivostí a nízkým obsahem popela

Popis

SILKOLENE COMP 2 je pokročilý syntetický dvoutaktní motorový olej, s nízkou kouřivostí a nízkou tvorbou popela, vyvinutý pro dvoutaktní motory vhodný na silniční i terénní stroje. SILKOLENE COMP 2 snižuje opotřebení motoru, zabraňuje zadření pístu, zalepení pístních kroužků, znečištění zapalovací svíčky a zablokování výfukového kanálu. Jeho pokročilé složení také pomáhá snižovat tření, zvyšovat výkon a také zajišťuje dlouhodobé udržení výkonu. SILKOLENE COMP 2 je ekologicky šetrné mazivo, které poskytuje vynikající spolehlivost.

Použití

SILKOLENE COMP 2 se doporučuje pro mnoho dvoutaktních pohonných jednotek, včetně terénních a skútrů. SILKOLENE COMP 2 je doporučen pro vzduchem i kapalinou chlazené motory a lze jej použít buď jak předmísený (Premix) nebo vstřikovacím systémem. SILKOLENE COMP 2 se obecně doporučuje používat v poměru mezi 2 - 3%, avšak uživatelům se doporučuje, aby vždy dodržovali doporučení výrobců motorů pro poměr palivo / olej. SILKOLENE COMP 2 by neměl být mísen s jinými oleji, ale je kompatibilní se všemi olovnatými i bezolovnatými palivy.

 

JASO FD / FC

API TC

ISO L-EGD

 

Oleje a maziva nejvyšší kvality pro motocykly. 

FUCHS Silkolene jako 100% motocyklová značka 

FUCHS Silkolene je globální značka prodávaná ve více než 50 zemích s více než 30 lety odborných znalostí v oblasti výzkumu a vývoje. Se svým obsáhlým a neustále se rozvíjejícím sortimentem je volbou mnoha vítězných závodních týmů. 

Výrobky Silkolene jsou používané, schválené a žádané předními profesionálními týmy v MotoGP, World Superbikes WSBK, British Superbikes BSB a v mnoha dalších šampionátech včetně motokrosu a motokár. 

 

Produkty Silkolene nabízejí uživateli měřitelná vylepšení výkonnosti díky vývoji za použití nejnovějších technologií v oboru maziv. Použitím produktů FUCHS Silkolene získáte jedinečný “Olejový tuning ”. 

100% zaměření pouze na maziva pro motocykly, Silkolene není vyvíjen ani prodáván do jiného průmyslového odvětví 

Kompletní sortiment Silkolene splňuje nebo překračuje požadavky norem API & JASO MA MA2 tak, jak jsou vyžadovány v příručkách výrobců motocyklů. 

Pouze Silkolene nabízí XP technologii, která dodává až 3% zvýšení výkonu motoru, až o 18% snižuje spotřebu oleje a až o 11% snižuje spotřebu paliva, a zároveň zajišťuje nejvyšší možnou ochranu proti opotřebení mechanických částí. 

O výrobci


SILKOLENE

Britskou značku maziv Silkolene asi není potřeba příznivcům motocyklů a motorsportu dlouze představovat. Její historie sahá do samotného počátku automobilismu, do roku 1908. Během více než století své existence se vyvinula ve špičkového výrobce motorových olejů a je spojována s předními závodními týmy motorsportu. Vyzkoušejte i vy maziva, která používají přední týmy silničních i offroadových soutěží. 

Náš kód: P304424
2x multibrand showroom

9 značek motocyklů, servis, oblečení, doplňky i náhradní díly, to vše v Praze a Liberci

Více než 30 let zkušeností

Za řídítky motorek, v servisu i prodeji moto vybavení

Nadstandardní služby

Registrace motorky, předváděcí jízdy zdarma, výměna zboží a další.

Okamžitá výměna zboží

Něco nesedí? To se stává. Zboží vám rádi a ihned vyměníme.

Doprava zdarma

S PPL Parcel Smart máš dopravu na každou objednávku ZDARMA.

Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Honda Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - K2moto Liberec Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Kawasaki Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Piaggio Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Horwin Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna oblečení a doplňků Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Servis Praha Vrbovka Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Servis Liberec Navštivte jednu z našich 4 prodejen
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání