Helma Kawasaki Arai LE22 Urban V

Velikosti: Tabulka velikostí Jak se změřit?
Velikosti:
Okamžitá výměna. Co vám nebude, ihned vyměníme.
Doprava zdarma u objednávek nad 1 500 Kč
15 464 Kč Včetně DPH
Na objednávku , u vás 04.03.
+ -

Porovnat
Dostupnost na prodejnách:
Prodejna Kawasaki zvolte variantu
Praha Vrbovka zvolte variantu
Obraťte se na specialistu

Obraťte se na specialistu

z našeho e-shopu
733 538 252

Zařazeno v kategoriích:     Vánoční dárky     Helmy na motorku     Na motorkáře     Volný čas     Helmy na skútr     Dárky pro fanoušky Kawasaki

Popis a parametry Jsme autorizovaný
dealer značky Kawasaki

Jsme autorizovaný
dealer značky Kawasaki

Helma Kawasaki Arai LE22 Urban V

"Vypadá cool. Zůstane cool."

Nová otevřená helma Arai Urban-V spojuje klasický styl se špičkovou ochranou, komfortem a ventilačními technologiemi Arai. Je to klasická otevřená helma v retro stylu bohatá na dobové detaily, jako jsou tradiční prošívané okraje z umělé kůže a interiérové ​​akcenty. Tato helma je nabita technickými prvky, které nabízejí moderní pohodlí a ochranu, jako je silnější silueta vnější skořepiny a (skrytá) vnitřní ventilace.

Urban-V Funkčnost:

 • Vnější skořepina: PB-cLc2 (komplexní laminátová konstrukce s obvodovým pásem)
 • Vlastní (prepegový pás) Peripheral Belt společnosti Arai, vypůjčený z naší technologie pro F1, výrazně zvyšuje pevnost a flexibilitu skořepiny při zachování nízké hmotnosti a nižšího těžiště. Tento pásek umístěný přes horní část očního portu přispívá k použití tenčí EPS vložky, která výrazně zlepšuje zorné pole směrem nahoru. Speciálně navržená „mechanicky expandovaná vláknitá tkanina“, vložená mezi vnitřní a vnější vrstvu patentovaných Super Fiber Laminates společnosti Arai, se používá k vyztužení a spojení těchto dvou vrstev Super Fiber, aniž by přilbě přidala významnou váhu. Nejnovější pryskyřice „Z-Mixture“ zvyšují adhezi materiálu vyžadující méně pryskyřice pro pevnější vazbu mezi materiály pro tenčí a lehčí plášť.
 • Urban-V Ventilace
  Vzduch vstupuje 3 čelními kanály, proudí přes hlavu a odvádí teplo, poté vystupuje 3 otvory ve vložce EPS do skrytého vícestupňového výfukového kanálu a je "vysáván" ven přes Venturiho podtlakové výfukové porty.
 • Skrytý vícestupňový vzduchový kanál
  Umožňuje "vysávání" ohřátého vzduchu z přilby 3 otvory ve vložce EPS do výfukových portů Twin Venturi.
 • Vnitřní integrované sací kanály
  3 sací kanály, vypůjčené z našeho závodního oddělení, integrované do vnitřku oblasti čela, umožňují přívod čerstvého vzduchu do helmy a snadnější proudění až k temeni hlavy.
 • Dva Venturiho výfukové porty
  Jakmile teplý vzduch vstoupí do skrytého vícestupňového vzduchového kanálu ve vložce EPS, je vytažen pomocí nízkého tlaku vytvářeného Venturiho výfukovými otvory.
 • Antibakteriální materiál podšívky
  Pomáhá udržovat neutrální hladiny kyselosti blízké lidské pokožce a antibakteriální prostředí. S cílem měkčího, hlubšího a ještě pohodlnějšího střihu jsme vyvinuli měkčí materiál rámu. Vložka má také nastavitelné polstrování postranic, které umožňuje jejich přizpůsobení.
 • Vyměnitelné lícnice / ušní výstelky
  Lícnice/náušníky lze snadno sejmout. Všechny díly (vyměnitelné i nevyměnitelné) lze čistit vlažnou vodou a jemným mýdlem. Po čištění dobře opláchněte a nikdy nesušte na přímém slunci nebo v blízkosti zdroje tepla. Vnitřní díly v různých velikostech tloušťky jsou k dispozici pro přizpůsobení každému jezdci.
 • Kapsy na reproduktory / interkom
  Vestavěné komunikační systémy jsou oblíbené, ale problém je často v tom, že prostor pro reproduktor je omezený nebo prostě není přítomen, což způsobuje nepříjemné tlakové body. Kapsy na reproduktory, které nabízejí prostor pro montáž reproduktorů bez ovlivnění pohodlí nebo přizpůsobení. (Reproduktor není součástí dodávky).
 • Kanál "Split-Crown"
  Vede proudění vzduchu z vnitřku helmy přes vršek helmy až do skrytého vícestupňového vzduchového kanálu.
Tabulka velikostí
Jak se změřit
Co když mi to nebude
Výrobce Kawasaki
Barva stříbrná, černá

O výrobci


Kawasaki

Výroba motocyklů Kawasaki začala před více než 50 roky a první motocyklový motor byl navržen na základě zkušenostní z leteckých motorů. Postupem času vzniklo několik motocyklových legend, které jistě znáte. A jak už i jejich samotné moto říká "Let the good times roll", Kawasaki budou i nadále vyvíjet a vyrábět legendy, které obohatí náš motocyklový svět. Je se na co těšit.Více informací o značce

Náš kód: P380266

Kawasaki Boty - dospělí

  Velikost
EU/ IT 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46    
FR 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 12 13
UK 4 4,5 5 6 6.5 7 7.5 8 9.5 10.5 11 13 14
US 4.5 5 6 7 7.5 8 8.5 9 10.5 11.5 12 47 48
mm 240 247 253 260 267 273 280 287 293 300 307    
2x multibrand showroom

9 značek motocyklů, servis, oblečení, doplňky i náhradní díly, to vše v Praze a Liberci

Více než 30 let zkušeností

Za řídítky motorek, v servisu i prodeji moto vybavení

Nadstandardní služby

Registrace motorky, předváděcí jízdy zdarma, výměna zboží a další.

Okamžitá výměna zboží

Něco nesedí? To se stává. Zboží vám rádi a ihned vyměníme.

Doprava zdarma

Nakup nad 2 000 Kč a dopravu zaplatíme my. Neplatí pro nákup motocyklů a skútrů.

Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Honda Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Kawasaki Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Piaggio Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Horwin Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna oblečení a doplňků Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Servis Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - K2moto Liberec Navštivte jednu z našich 4 prodejen
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání