Otevíráme novou prodejnu Kawasaki

Otevíráme novou prodejnu Kawasaki

Když se jet podívat do Prahy na novou motorku, kroky veskrze všech motorkářů míří do takzvané Mekky motorkářů - Vrbovky v pražském Braníku. A od 4. března bude o důvod navíc, proč zajet právě tam.

Pražská Vrbovka je místem, kde se dají koupit motocykly mnoha světových značek. A právě před rokem jsme přibyli do Vrbovky i my - K2 Moto. Loni jsme na jaře rozšířili sortiment nabízených značek o Hondu a Piaggio Group (Aprilia, Moto Guzzi, Vespa, Piaggio). Jsme ale distributorem i dalších značek, které máme na Praze 9. A Kawasaki je jednou z nich. Byla by škoda, kdyby byli zákazníci o tuto značku na Vrbovce ochuzeni, a tak jsme se rozhodli otevřít novou prodejnu Kawasaki právě tam.

Příprava nové prodejny Kawasaki: Jdeme na to!

Příprava

Kawasaki získala nové prodejní prostory o rozloze 250m2, ve kterých bude k vidění 25 nových strojů, spousta oblečení a značkové motorkářské výbavy, ale i možnost objednání originálních či neoriginálních náhradních dílů. Samozřejmostí je i flotila testovacích strojů, které si můžete zapůjčit a utřídit si za jejich řídítky své myšlenky.

Příprava nové prodejny Kawasaki: Blížíme se do cíle.

Nová prodejna Kawasaki K2moto

Prodejna nabídne i možnost servisu, vzhledem k tomu, že již nyní je na Vrbovce k dispozici velké servisní zázemí se zkušenými mechaniky.

Motorky přistaveny, ale ještě nejsem zdaleka u konce.

Nová prodejna Kawasaki K2moto

Přítomnost značky Kawasaki v centru Vrbovka vyplývá z naší filozofie. Chceme nabídnout zákazníkům celou plejádu značek a motocyklů, aby si každý vybral dle své chuti a vášně pro značku. Nová prodejna Kawasaki na Vrbovce tak doplní již stávající prodejnu v pražské Harfě, která již tuto filozofii do značné míry naplňuje. Tam totiž v průběhu března můžete najít nově Aprili, Moto Guzzi, Vespu, nebo Piaggio. 

Kawasaki prodejna Praha Vrbovka

Těšíme se na vás!

Vaše K2 motoTémata:  

Líbil se vám článek? Sdílejte jej!


KomentářePodobné články

Otevřeli jsme pro vás novou prodejnu Kawasaki v Praze na Vrbovce. Už víte jak to u nás vypadá?

Přečíst článek 27.02.2019
K2moto

Jak připravit motocykl na sezónu a na co nezapomenout? Dozvíte se v našem článku.

Přečíst článek 15.02.2019
K2moto

Chystáte se na nákup první motorky, ale při prohlížení nabídky jste čím dál zmatenější? Není se čemu divit! Pro úplného…

Přečíst článek 01.11.2018
K2moto


4 prodejny

Najdete u nás motocykly, servis, oblečení, doplňky i náhradní díly.

24 let zkušeností

Za řídítky motorek, v servisu i prodeji moto vybavení

Nadstandardní služby

Registrace motorky, předváděcí jízdy zdarma, výměna zboží a další.

Okamžitá výměna zboží

Něco nesedí? To se stává. Zboží vám zdarma a ihned vyměníme.

Doprava zdarma

Nakupte nad 2 000 Kč a dopravu za vás platíme my.To bohužel nemůžeme najít :-(

Nespletli jste se? Zkuste to, prosím, ještě jednou.

Nebo nám zavolejte na +420 603 261 516 a společně to najdeme.

Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Praha Vrbovka Kawasaki Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Praha Harfa Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Praha Vrbovka Honda Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Praha Vrbovka Piaggio Navštivte jednu z našich 4 prodejen