Honda pod taktovkou K2 moto nově na Vrbovce

Honda pod taktovkou K2 moto nově na Vrbovce

Letos oslavíme 25 let trvání tradice naší firmy K2 moto s.r.o., a tak jsme si udělali radost, a hlavně vám. V únoru 2018 jsme otevřeli nový showroom značky Honda ve známém motocentru Vrbovka v Praze Braníku. Na Vrbovce tak vznikla největší specializovaná motocyklová prodejna Hondy v ČR, která je jako jedna z prvních vybudována již podle nové vizuální identity značky Honda.

Co na vás čeká na Vrbovce?

Najdete zde kompletní modelovou řadu, předváděcí motocykly, servis a prodej náhradních dílů, příslušenství, doplňků a vybavení pro motorkáře. Součástí prodejny je i bazar ojetých motocyklů.

To ale není zdaleka vše! V březnu navíc otevřeme v sousedních, nyní rekonstruovaných prostorech, také prodejnu značek Piaggio Group, tedy Aprilie, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa.


 

Tvoříme motorkářský svět

Naše mise je jasná - vytvořit svět, který vám umožní žít svůj vlastní motocyklový sen. Podle toho realizujeme svoji vizi, poskytnout vám, našim zákazníkům v České republice, co nejširší nabídku značek a služeb a budovat místa, kam budou všichni příznivci motocyklů, skútrů, tří a čtyřkolek jezdit sdílet svoji vášeň.

Nezastavujeme a rosteme dál

Mimo zmiňované Vrbovky máme pro vás ještě další novinku. Ti, co nás znají, ví, že provozujeme ještě další dvě prodejny - dealerství Yamaha v Nové Pace a v druhé pražské prodejně na Harfě dealerství značek Kawasaki, Mondial a Kymco. V krátké době u nás na Harfě přibude také značka Husqvarna. Je se teda na co těšit a nová sezóna může začít!

Jednatel a spolumajitel společnosti Jiří Kosina k tomu říká: "Letošní sezóna je pro nás nejvýznamnější v naší historii. Otevření dvou dealerství na známé motorkářské adrese na Vrbovce a k tomu přidání značky Husqvarna v dealerství v Praze na Harfě, je významný krok k naplňování našeho poslání - koncipovat naše obchody jako místa, kde si každý může žít svůj motocyklový sen. Těšíme se, že tímto krokem oslovíme nejen pravověrné motorkáře, ale i ty, kteří kouzlo jedné stopy dosud neobjevili.”

Těšíme se na vás!

Váš tým K2 motoTémata:  

Líbil se vám článek? Sdílejte jej!


KomentářePodobné články

Otevřeli jsme pro vás novou prodejnu Kawasaki v Praze na Vrbovce. Už víte jak to u nás vypadá?

Přečíst článek 27.02.2019
K2moto

Jak připravit motocykl na sezónu a na co nezapomenout? Dozvíte se v našem článku.

Přečíst článek 15.02.2019
K2moto

Chystáte se na nákup první motorky, ale při prohlížení nabídky jste čím dál zmatenější? Není se čemu divit! Pro úplného…

Přečíst článek 01.11.2018
K2moto


4 prodejny

Najdete u nás motocykly, servis, oblečení, doplňky i náhradní díly.

24 let zkušeností

Za řídítky motorek, v servisu i prodeji moto vybavení

Nadstandardní služby

Registrace motorky, předváděcí jízdy zdarma, výměna zboží a další.

Okamžitá výměna zboží

Něco nesedí? To se stává. Zboží vám zdarma a ihned vyměníme.

Doprava zdarma

Nakupte nad 2 000 Kč a dopravu za vás platíme my.To bohužel nemůžeme najít :-(

Nespletli jste se? Zkuste to, prosím, ještě jednou.

Nebo nám zavolejte na +420 603 261 516 a společně to najdeme.

Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Praha Vrbovka Kawasaki Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Praha Harfa Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Praha Vrbovka Honda Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Praha Vrbovka Piaggio Navštivte jednu z našich 4 prodejen