Zadní tlumič emulzní YSS MZ506-300TR-04-X
Okamžitá výměna. Co vám nebude, ihned vyměníme.
Skladem u dodavatele, u vás 21.05.
dealer značky YSS
Zadní tlumič s nastavitelným předpětím a regulací tlumení odskoku, 50mm píst, 12mm táhlo, délka 300mm