Totální výprodej RST oblečení. Slevy na bundy, kalhoty i rukavice až 60 %! Pouze do vyprodání zásob!
Načítám...
Vespa Sei Giorni
Cena:
152 900 Kč
Možnosti koupě:
Odpočet DPH možný
Nákup na splátky
Dostupnost:
skladem
Výrobce:
Vespa
Kategorie:
skútr
 
Najeto:
1 km
Objem:
300
Výkon:
16.0
Vyrobeno:
2018
Informace o produktu

VESPA opět na Vrbovce

Od května v nové prodejně

prodej - servis - předváděcí jízdy - náhradní skútry

Vespa Sei Giorni

K počátkům legendy

ZÁVODNÍ DUCH ZNAČKY VESPA

Průnikem vyspělé techniky a cestovního charakteru, které jsou tak typické pro řadu modelů Vespa GTS, s historií a nejryzejšími sportovními tradicemi značky Vespa se zrodila Vespa Sei Giorni, speciální verze, vyráběná v očíslované edici, nástupce originálního modelu Vespa Sport „Sei Giorni“. Model, který se stal součástí legendy, byl zkonstruován speciálně pro náročnou soutěž pravidelnosti „Sei Giorni Internazionale di Varese“ v roce 1951, na níž byl s 9 zlatými medailemi nesporným hrdinou.

KOMFORT A BEZPEČNOST

Vespa Sei Giorni se může pochlubit stejnými hodnotami, které jsou typické pro řadu Vespa GTS, jako jsou styl, komfort a bezpečnost. Stejně jako všechny skútry Vespa s velkou kapotáží má i Vespa Sei Giorni prostornou schránku pro přílbu a velké a komfortní sedlo. Poloha sezení je přirozená a umožňuje dokonalou ovladatelnost jednostopého vozidla v kombinaci s nejvyšším komfortem dokonce i při cestování na dlouhé vzdálenosti.
Vstup USB, umístěný ve schránce uvnitř kapotáže, chránící nohy jezdce, je součástí standardní výbavy, zatímco v předních ukazatelích směru je uložena řada diod LED, které plní funkci světel pro denní svícení. V oblasti bezpečnosti je standardní výbavou protiblokovací systém ABS.

KONTAKT

prodej moto - předváděcí jízdy

Tel.: 225 110 104

Email: prodej.vrbovka@k2moto.cz