Totální výprodej RST oblečení. Slevy na bundy, kalhoty i rukavice až 60 %! Pouze do vyprodání zásob!
Načítám...

Kdo jsme a kam míříme:

Jsme na trhu již přes 20 let. V současné době zastupujeme značky Aprilia, Honda, Husqvarna, Kawasaki, KYMCO, Mondial, Moto Guzzi, Vespa, Piaggio, YAMAHA. Mimoto se zabýváme také prodejem oblečení a výstroje, ojetých motocyklů a samozřejmě dodáváme na všechny značky kvalitní originální i neoriginální náhradní díly a doplňky.

Milujeme motorky a máme jich plné obchody. Lidé si je k nám chodí kupovat, ale chodí si k nám o nich i povídat. Rádi se s těmi lidmi bavíme, rádi jim radíme, rádi jim taky prodáváme. 

Je nás však stále málo a potřebujeme pomoct. Jak? Příležitostí je mnoho a bude z velké části na vás, v čem se budete cítit lépe. Chcete spíše prodávat? Nebo podporovat ostatní? Nebo to všechno raději řídit? Všechno je možné.

Můžete mít jasno, ale také nemusíte. Důležité je začít. Srdce, hlava a čas ukáže, jaká role bude všem sedět nejlépe. Pokud máte pocit, že tenhle život, tedy práce je to ono, napište nám důvod, proč si máme vybrat právě vás na pracesnu@k2moto.cz.

Proč pracovat v K2 moto:

Peníze, firemní benefity, fajn lidi, atd, to všechno je jasný, to u nás samozřejmě najdete taky. To zajímavé, co můžeme poskytnout právě my, jsou tři věci:

  • Prostředí okolo motorek. Stroje samotné, lidi okolo nich, vůně oleje a spálených pneumatik, emoce spojené s rychlostí a adrenalinem. Není mnoho dalších míst, kde tohle zažijete.
  • Práce, která bude vidět. U nás nebudete šmrdlat nějaké prezentace pro menežment. Konkrétní zákazníci, konkrétní úkoly, konkrétní výsledky, konkrétní odměny.
  • Work-life balance. Můžete si nastavit optimální rovnováhu mezi volným a pracovním časem. Jsme otevřeni všemu, záleží pouze na domluvě. 

Aktuálně hledáme:

 

  • MECHANIK

Chtěl byste opravovat motorky a nemáte praxi? Naučíme vás to a ještě vám za to budeme platit. Prodáváme motorky ostošest a nestačíme je sestavovat a servisovat. Proto hledáme nadšence, co touží být u toho, má chuť se to naučit a pomoci nám s tím.

Co k tomu potřebujete?

Šikovný ruce, spolehlivost, ochotu a vůli se učit.

Co získáte?

Příležitost naučit se, co by vás bavilo a ještě si za to nechat platit. Kam až dojdete je jen na vás.

Co musíte udělat?

Napsat nám, jak moc šikovný ruce máte a proč to vlastně chcete. Kdo jste a kolik je vám let je nám jedno.

 

  • PRODEJCE

Pojďte prodávat ty nejúspěšnější, nejznámnější a technicky nejvyspělejší značky motorek v těch nejnavštěvovanějších motocentrech v ČR.

Budete mít tu unikátní příležitost spojit dohromady vášeň a práci. Budete brát zajímavé peníze za to, že budete motorky poznávat, předávat to ostatním, a také na nich samozřejmě  jezdit.

Co bude vašim úkolem?

Starat se, aby se v našem servisu zákazníci cítili skvěle. Co získáte? Prostor nastavit si rovnováhu mezi prací, mírou odpovědnosti a volným časem.

Co od vás očekáváme?

Chuť a energii měnit sebe i své okolí.

Kde budete pracovat?

Praha 4

 

O benefitech a všem okolo si popovídáme až s těmi, s nimiž se osobně potkáme. Pokud to opravdu chcete, napište nám důvod, proč si máme vybrat právě vás na jiri.kosina@k2moto.cz.