Na Vánoce jsme připraveni! Zboží, které je skladem, zvládneme dodat před Štědrým den, pokud objednáte do neděle 19.12. Pokud Ježíšek náhodou netrefí barvu nebo velikost, můžete dárek bezplatně vyměnit až do konce ledna!

Protiúčet a bazar

Vyberte si z široké palety bazarových motocyklů různých značek. Vykupujeme motocykly na protiúčet i do komisního prodeje.

Bazar

Máme velký výběr ojetých motocyklů různých značek.

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail prodej.vrbovka@k2moto.cz

Nabídka bazarových motocyklů

Protiúčet a komisní prodej

Rádi vykoupíme váš motocykl na protiúčet v případě, že si u nás zakoupíte nový stroj, nebo nám ho můžete dát do komisního prodeje.

Nejrychlejší cestou bude, pokud nám nejprve pošlete e-mail s popisem a fotkami motorky. My obratem zašleme první cenový nástřel. Následně motocykl přivezete, technik jej prohlédne a stanovíme konečnou výkupní cenu.

Pokud chcete nabídnout svůj ojetý motocykl formou protiúčtu, zjednodušeně řečeno přijedete na staré motorce a odjíždíte na nové. Postup je stejný, jenom vám cenu za odkoupený motocykl odečteme od hodnoty nového stroje.

  • Co budeme od vás potřebovat: Plnou moc na zprostředkování prodeje.
  • Kolik mě to bude stát:  Provize za komisní prodej - 5%.

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail prodej.vrbovka@k2moto.cz

5 prodejen

Najdete u nás motocykly, servis, oblečení, doplňky i náhradní díly.

24 let zkušeností

Za řídítky motorek, v servisu i prodeji moto vybavení

Nadstandardní služby

Registrace motorky, předváděcí jízdy zdarma, výměna zboží a další.

Okamžitá výměna zboží

Něco nesedí? To se stává. Zboží vám rádi a ihned vyměníme.

Doprava zdarma

Nakupte nad 2 000 Kč a dopravu za vás platíme my. Neplatí pro nákup motocyklů a skútrů.

Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Honda Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Kawasaki Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Piaggio Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Horwin Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna oblečení a doplňků Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Servis Navštivte jednu z našich 4 prodejen
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání