Totální výprodej RST oblečení. Slevy na bundy, kalhoty i rukavice až 60 %! Pouze do vyprodání zásob!
Načítám...
MOMO Design - Otevřené helmy na motorku
  Zpět na úvod

Vybírat otevřenou helmu na motorku či skútr je snad ještě větší peklo, než vybírat integrálku. Přece jen otevřená helma vás nechrání po celém obvodu hlavy, je proto o to důležitější vybrat si helmu, které budete věřit. Tzn. bude vyrobená z kvalitních materiálů a bude perfektně sedět.

Pokud ale už znáte italskou značku MOMO Design, která se proslavila nejen luxusními hodinkami, ale i v automobilovém průmyslu, určitě víte, že s touto značkou vedle fakt nešlápnete.                                                                                                                                                            Firma MOMO Design vznikla v 80. letech, kdy se zaměřovala na výzkum v oblasti designu automobilů a inovativních projektů. Dnes můžeme jejich "díla" najít i v motorkářském odvětví. A jejich originální a luxusní přilby najdete dnes téměř v každém koutě světa.

MOMO Design firma

Kdo chce mít na hlavě něco jiného a odlišit se, tak sáhne po Momo helmách. Už na první pohled víte, že se jedná o luxusní helmy s detailně propracovaným designem. Samotná skořepina je 100% ručně zdobená sešívanou kůži a spolu s hledím, které je v karbonovém rámečku, připomíná svým designem helmy pilotů helikoptér. Skořepinu najdete ve dvou velikostech a je vyrobena z kompozitního materiálů, který vám poskytuje nejvyšší bezpečnost. Navíc se helmy se lakuji speciální barvou pro zvýšení odolnost proti povětrnostním vlivům.

Helmy Momo Design

Jakmile helmu vezmete do ruky okamžitě cítíte, že tady někdo odvedl sakra dobře svoji práci. A to jste si jí ještě nenasadili na hlavu. Jakmile tak uděláte, na jazyk vám naskáčou slova jako - luxus, pohodlí, kvalita.

Interiér těchto otevřených přileb je samozřejmě vyjímatelný a antialergický. Je vyroben ze síťoviny a vysoko-absorpčního materiálu pro lepší odvod potu. Pro výplň přilby byl použit EPS materiál, který je velmi flexibilní při nárazech a zároveň perfektně absorbující náraz. Navíc interiér krásně přilne na uších, takže vám odfiltruje okolní hluk i případné krafání a pištění spolujezdce do řízení. Helma sedí skvěle na hlavě, nikde netlačí a vnitřní materiál je opravdu velmi příjemný.

Jestli vám tyto argumenty pořád nestačí, přihodíme ještě jeden. A to váhu. Helmy MOMO Design jsou lehké. Díky kompozitnímu materiálů váží krásných 950 gramů! A tak i po dlouhé vyjížďce nebudete mít pocit, že místo helmy sebou vezete pytel písku.

Přilby jsou vybaveny sluneční clonou a samozřejmě plexi štítem s UV filtrem pohlcujícím záření až do 400 mikronů. Design plexi doplňuje karbonový úchop a ručně prošívaná kůže. Jojo, to už jsme psali, ale víte co, ručně prošívaná kůže. Kdo z vás to má? :)

Přilba na skútr Momo Design Fighter Evo bílá

Komu to ještě nestačí, doporučujeme shlédnout video, kde se můžete podívat, jak se helmy MOMO Design vyrábí anebo ještě lépe, skočte na jednu z našich prodejen, naši prodejci vám vše předvedou, vysvětlí a poradí.