Totální výprodej RST oblečení. Slevy na bundy, kalhoty i rukavice až 60 %! Pouze do vyprodání zásob!
Načítám...
Honda pod taktovkou K2 moto nově na Vrbovce
  Zpět na úvod

Letos oslavíme 25 let trvání tradice naší firmy K2 moto s.r.o., a tak jsme si udělali radost, a hlavně vám. V únoru 2018 jsme otevřeli nový showroom značky Honda ve známém motocentru Vrbovka v Praze Braníku. Na Vrbovce tak vznikla největší specializovaná motocyklová prodejna Hondy v ČR, která je jako jedna z prvních vybudována již podle nové vizuální identity značky Honda.

Prodejna Honda Vrbovka

Co na vás čeká na Vrbovce?

Najdete zde kompletní modelovou řadu, předváděcí motocykly, servis a prodej náhradních dílů, příslušenství, doplňků a vybavení pro motorkáře. Součástí prodejny je i bazar ojetých motocyklů.

To ale není zdaleka vše! V březnu navíc otevřeme v sousedních, nyní rekonstruovaných prostorech, také prodejnu značek Piaggio Group, tedy Aprilie, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa.

Motocentrum Vrbovka K2moto

 

Tvoříme motorkářský svět

Naše mise je jasná - vytvořit svět, který vám umožní žít svůj vlastní motocyklový sen. Podle toho realizujeme svoji vizi, poskytnout vám, našim zákazníkům v České republice, co nejširší nabídku značek a služeb a budovat místa, kam budou všichni příznivci motocyklů, skútrů, tří a čtyřkolek jezdit sdílet svoji vášeň.

Nezastavujeme a rosteme dál

Mimo zmiňované Vrbovky máme pro vás ještě další novinku. Ti, co nás znají, ví, že provozujeme ještě další dvě prodejny - dealerství Yamaha v Nové Pace a v druhé pražské prodejně na Harfě dealerství značek Kawasaki, Mondial a Kymco. V krátké době u nás na Harfě přibude také značka Husqvarna. Je se teda na co těšit a nová sezóna může začít!

Motocykly Husqvarna

Jednatel a spolumajitel společnosti Jiří Kosina k tomu říká: "Letošní sezóna je pro nás nejvýznamnější v naší historii. Otevření dvou dealerství na známé motorkářské adrese na Vrbovce a k tomu přidání značky Husqvarna v dealerství v Praze na Harfě, je významný krok k naplňování našeho poslání - koncipovat naše obchody jako místa, kde si každý může žít svůj motocyklový sen. Těšíme se, že tímto krokem oslovíme nejen pravověrné motorkáře, ale i ty, kteří kouzlo jedné stopy dosud neobjevili.”

Těšíme se na vás!

Váš tým K2 moto