Totální výprodej RST oblečení. Slevy na bundy, kalhoty i rukavice až 60 %! Pouze do vyprodání zásob!
Načítám...
4 P k vaši nové motorce
  Zpět na úvod
prodej motorek kawasaki yamaha.jpg

Nechce se vám už víc čekat?
Chcete si vychutnat pocit z nové motorky hned jakmile ji zaplatíte?
To my dobře víme!
Připravili jsme pro tyto jednoduché kroky, které vám to usnadní.
Buďte o krok rychlejší a připravte se na to!

 

1. Platba

Ano, motorky něco stojí, a tak nám nejdřív motorku musíte zaplatit. Vybrat si můžete ze tří druhů financování, a to hotově, převodem anebo pomocí splátek.

Pro urychlení vyřizování financování pomocí splátek si vyberte jednu z možností (ESSOX, ČSOB) a připravte si potřebné dokumenty, které najdete pod odkazy níže.

Fyzické osoby

  • potřeba vyplnit a donést potvrzení zaměstnavatele o výši příjmu. Dokumenty: ESSOX, ČSOB leasing). Výběr je jen čistě na vás. Ostatní dokumenty s vámi připravíme na prodejně. 

Právnické osoby

  • potřeba donést, nebo poslat oscanované poslední daňové přiznání, doklad pro ověření adresy (např. fakturu za nájem apod.), výpis z OR, 

OSVČ

  • potřeba donést, nebo poslat oscanovaný živnostenský list a kopii posledního daňového přiznání.

2. Pojištění

Nesmíte zapomenout ani na zákony. Motorka, skútr či čtyřkolka se bez zákonného pojištění neobejdou. Pojištění je potřeba mít vyřízené buď předem, anebo ho s vámi rádi zhotovíme na prodejně. Nebojte se, je to zdarma a my to rádi pro vás uděláme.

3. Průkaz

Nezapomeňte si sebou vzít občanský a řidičský průkaz, ať máme všechny údaje potvrzeny a vy tak budete moct s motorkou frčet z prodejny. 

4. PServis

I když to není tak zcela na P, je to potřeba! Aby bylo vše okej, naši zkušení servisanti vám nejdřív motorku musí připravit, zkontrolovat a přichystat na její první zahřátí vámi. Proto je potřeba, abyste se s našimi prodejci domluvili, kdy si motorku chcete vyzvednout, a to buď telefonicky, anebo emailem. Můžete však klidně počkat na prodejně, vychutnat si u nás kafe, podívat se na závody v TV, anebo s námi pokecat o světě motorek. Servis trvá 1-3 hodiny

 

Nejste si pořád jistí? Potřebujete poradit nebo si objednat vyzvednutí? Dejte nám vědět zde.