Totální výprodej RST oblečení. Slevy na bundy, kalhoty i rukavice až 60 %! Pouze do vyprodání zásob!
Načítám...
Byli jsme na výstavě EICMA v Miláně.
  Zpět na úvod

Datum 20. 11. 2016

99968.jpg

Co vám máme povídat, bylo to obrovské. Obrovské prostory, obrovské množství motorek, příslušenství a oblečení, obrovské množství lidí. Šest obrovských hal, které za jeden den stihnete tak akorát projít, bez toho aniž byste se moc často zastavovali.

Byli jsme tam 3 dny a bylo to akorát. Co nás tedy zaujalo? Nejvíce zaplněným stánkem působil podle našeho dojmu ten od Kawasaki. Kawasaki zde totiž představila „naživo“ oba nové motocykly Z650 a Z900 a také poměrně zajímavou novinku, malý Versys X-300, který ale jako malý rozhodně nevypadá.

Velice zajímavý byl stánek KYMCO, která představila model skútru Super Touring 550, který bude doslova „trhat asfalt“ Ja unikátní aplikaci Noodoe, která umožní řidičům na skútru propojit svůj telefon se skútrem a sledovat tak při cestách on-line novinky, FB a tak.

To od Yamahy nás zaujal model WR 450F, který 2. ledna opustí startovní čáru legendární Rallye Dakar 2017.

Honda – představila velice zajímavý koncept X-ADV, který by měl sloužit pro obohacení životního stylu zákazníků. Je to něco mezi motorkou a skútrem.

Pro nás velkým překvapením pak byl určitě stánek Husqvarny, kde byla k vidění nová řada silničních motocyklů Vitpilen 401 a Svartpilen 401, kterými naplňuje Husqvarna svoji vizi „real street“ motocyklů.

Poslední den výstavy pak proběhlo sečtení hlasů soutěže „o nejhezčí motocykl EICMA 2016“ z pohledu návštěvníků a celkově nejvíce hlasů získalamotorka představená před měsícem na Intermotu v Kolíně – Ducati - SuperSport.

Kromě všech velkých, známých značek jsme viděli i celou plejádu těch méně známých, různých konceptů, úprav, elektro-hybů, doplňků, oblečení a hlavně lidí. Mraky a mraky lidí.