Totální výprodej RST oblečení. Slevy na bundy, kalhoty i rukavice až 60 %! Pouze do vyprodání zásob!
Načítám...
UKONČENÍ SEZONY S K2 MOTO A RÁDIEM BEAT!
  Zpět na úvod

Datum 26. 9. 2016

V sobotu 24.9.2016 jsme připravili akci v Jánských lázních nejen pro naše zákazníky!

Už v pátek jsme naváželi stoly a lavice a samozřejmě nechyběl ani gril, na kterém jsme opékali kýtu. V sobotu ráno jsme pak na místo dopravili i další nezbytnosti k našemu programu.

Nechyběly naše předváděcí motocykly YAMAHA z prodejny K2 moto Nová Paka, na kterých se zájemci v půlhodinových intervalech vyrážel na projížďku roadracingový závodník Michal Indi Dokoupil #23 a také Veronika Hankocyová #23, která v mezičase chytala na svůj foťák snímky z akce.

Hned u vjezdu za branou rádia Beat bylo připraveno občerstvení, protože klobáska nebo kousek masa vždycky není na škodu a spolu s nealko pivem nebo limonádou jsme určitě dělali radost i pánům policistům, kteří nedaleko v modré oktávce sbírali nešťastníky na dvou i na čtyřech kolech.

Kdo si troufl vyzkoušet nějakou z našich atrakcí, mohl zkusit slalom na čtyřkolce Grizzly, kde jsme původně chtěli dát úkol, nepřevrhnout kelímek s vodou…no vzhledem k tomu, že ani my jsme to nedali, zůstali jsme jen u toho slalomu, který taky rozhodně nebyl jednoduchý.

Na druhé dráze zase připravil mechanik Aleš Sýkora jízdu zručnosti na čas na tříkolce Yamaha Tricity. I když se tomu někteří účastnici vyhnuli, skútr si přesto alespoň vyzkoušeli, protože ne všichni měli dosud možnost zažít jízdu na třech kolech!

Nejen pro děti tu byl k dispozici paintball, ale třeba i koloběžky, se kterými se mohli všichni účastnici nechat vyvézt lanovkou a zdolat na nich zhruba desetikilometrovou trasu zpět dolů na parkoviště.

Ve tři hodiny pak nastoupil na plac kaskadér Mirek Sporťák Frey, který předvedl svoji jedinečnou show! Zakončení pak bylo velmi stylové bouchnutím zadní pneumatiky, což bylo zároveň i takovou tečkou naší ukončovačky.
Doufáme, že se Vám odpoledne s námi líbilo, a na jaře se zase pokusíme něco pro Vás spáchat!Děkujeme za hojnou účast a přejeme Vám-nám co nejkratší zimu! Tým K2 moto

Mrkněte na video Mirka Sporťáka Freye! Právě na jeho kaskadérskou show se můžete těšit o víkendu na naší akci 24.9.2016 v Jánských lázních kde K2 moto spolu s rádiem Beat ukončuje letošní sezonu!