☀️ Červencové svátky budeme trávit za řidítky v sedle. Využijte taky krásného počasí a dlouhých dní a vyražte na vyjížďku

🤗 Od pondělí do středy 4.-6.7. máme zavřené prodejny. Na prodejnách a v servisu jsme tu pro vás zase od čtvrtka 7.7. od 9:00

🛒 Přes svátky s vámi zůstaneme v kontaktu online. Na e-shopu můžete bez omezení vybírat a objednávat z naši široké nabídky

Baky

Baky

V K2moto jsme jedna velká motorkářská rodina. Každý jsme jiný, ale jedno máme společné, lásku k motorkám ❤️
Rozhodli jsme se, že vám naše životní příběhy postupně přiblížíme v sérii rozhovorů s každým z nás. Po Martinovi je to Jirka Haštaba alias Baky, kterého můžete znát z příjmu servisu.

👦🏼Jaké jsou tvoje první zážitky s motorkou?

K motorkám jsem se dostal na přelomu 12/13ti let, kdy jsem chtěl ke 13tým narozeninám od táty koupit Simsona abych mohl po vesnici řádit s kamarády, co měli tenkrát fichtly. Táta mé přání vyslyšel, ale místo Simsona jsem rovnou dostal ČZ 125 511 (motokrosový speciál) a tím jsem se dostal do světa motocrossu. O rok později jsem přesedlal na novější ČZ 125 516 a rok poté už přišla první opravdu ostrá motorka - Kawasaki KX125 rok 1999. Dva jsem jezdil roky rekreačně, učil se techniku jízdy a postupně se zlepšoval. 

🥱Musel sis někdy od motorek odpočinout?

Motokros je drahá sranda a tak po dovu letech přišla z finančních důvodů desetiletá pauza. Po těch deseti letech jsem si pro zábavu koupil čínský pitbike Nitro SKY 125. O další rok později, v roce 2018, jsem se po pečlivém výběru rozhodl pořídit kvalitnější stroj tohoto typu a koupil jsem STOMP WPB 140, na kterém jsem začal závodit. 

👨🏻‍🔧 Co ty a údržba?

Na motorkách jsem si vždy dělal vše sám nebo s pomocí táty. 

🏁 Jak se ti daří na závodech?

První sezóna závodění byla seznamovací. Další sezónu 2019 jsem upravoval pitbike po technické stránce a s tím jak jsem se zlepšoval i já, přicházelo i postupné zlepšování výsledků.  V sezónu 2020 jsem vybojoval 1. místo v seriálu Pitbike Moravia Cup. Sezonu 2021 jsem i přes technické problémy a účasti na pouhé polovině závodů seriálu, zakončil na celkovém 5. místě. 

🏍 Jezdíš pouze na závodním okruhu, nebo máš i stroj, se kterým se můžeš vydat do provozu?

Jezdím na svém vysněném motocyklu - Husqvarna SMS 630, který jsem si pořídil v roce 2019 a tím jsem oficiálně vstoupil mezi motorkáře brázdící pozemní komunikace. Husqvarnu SMS 630 mám jako rekreační stroj, na kterém si užívám víkendové vyjížďky s přáteli nebo se svou drahou polovičkou.

👨‍🔧 Proč ses rozhodl pro práci v K2moto?

Práce v K2moto mě zaujala, protože jak jsem již zmínil, od 13 let se zajímám o motocykly včetně jejich údržby a oprav. Proto být součástí takové firmy je pro mě další splněný sen, protože máme nejširší nabídku motorek v Česku a pod rukama i pod zadkem se mi protočí velké množství opravdu zajímavých strojů.

___

Mrkněte na volné pracovní pozice, přidejte se do naši motorkářské rodiny a čerpejte řadu výhod, jako například nejširší nabídka testovacích motorek, na kterých můžete jako každý z nás zadarmo jezdit 👉 Kariéra v K2moto.Témata:  

Líbil se vám článek? Sdílejte jej!


Napsat komentářPodobné články5 prodejen

Najdete u nás motocykly, servis, oblečení, doplňky i náhradní díly.

24 let zkušeností

Za řídítky motorek, v servisu i prodeji moto vybavení

Nadstandardní služby

Registrace motorky, předváděcí jízdy zdarma, výměna zboží a další.

Okamžitá výměna zboží

Něco nesedí? To se stává. Zboží vám rádi a ihned vyměníme.

Doprava zdarma

Nakupte nad 2 000 Kč a dopravu za vás platíme my. Neplatí pro nákup motocyklů a skútrů.

Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Honda Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Kawasaki Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Piaggio Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna Horwin Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Prodejna oblečení a doplňků Z našich 4 prodejen máte nejblíže prodejnu km od Vás - Servis Navštivte jednu z našich 4 prodejen
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání